Pożyczki pozabankowe i ich zalety

Wydarzenia

Pożyczki pozabankowe i ich zalety

26.03.2019
autor: artykuł partnera
Dzisiaj, częściej niż kiedykolwiek wcześniej, pożyczkodawcy z całej Europy doceniają korzyści, jakie niesie za sobą pożyczka pozabankowa. W zależności od okoliczności i sytuacji życiowej w danym momencie, wysokiej jakości pożyczka może być prawdziwym ratunkiem. Tego typu produkty finansowe wypadają korzystnie nawet, jeśli porównać je z tradycyjnymi pożyczkami od instytucji finansowych.

Nie ważne, czy chodzi o pożyczanie niewielkiej ilości gotówki na cele biznesowe albo osobiste, pożyczki pozabankowe mają szereg zalet, których nie mogą zaoferować prestiżowe instytucje. Pożyczka pozabankowa, o którą aplikować można często wyłącznie za pośrednictwem internetu, jest znacznie wygodniejsza i łatwiej dostępna.

Dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad tym, czy tego typu pożyczki są dla nich poniżej zebraliśmy kilka czynników, które pozwolą im to ocenić:

 

Korzystne stopy procentowe

Może ciężko w to uwierzyć, ale pożyczka pozabankowa często wiąże się z niższymi stopami procentowymi i opłatami dodatkowymi niż porównywalna pożyczka bankowa. Powodem jest fakt, że ponieważ większość podmiotów udzielających pożyczek pozabankowych działa wyłącznie za pośrednictwem Internetu, ogromne oszczędności osiąga się na ogólnych kosztach operacyjnych. Te oszczędności można przerzucić na warunki oferowane pożyczkobiorcy, co daje w rezultacie zaskakująco przystępny cenowo produkt finansowy.

 

Duża elastyczność

Dodatkowo warto pamiętać o elastyczności, której często nie znajdziemy w przypadku tradycyjnych pożyczek. Aplikując o pożyczkę pozabankową online, pożyczkobiorca zachowuje zazwyczaj pełną kontrolę nad warunkami spłaty. Suma pieniędzy, którą chcą pożyczyć, długość okresu spłaty itd. Pożyczki pozabankowe zazwyczaj stawiają na wygodę klienta, a nie banku.

 

Natychmiastowa decyzja

Pożyczka pozabankowa jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na otrzymanie niewielkiej sumy pieniędzy w krótkim okresie czasu. W zależności od firmy, z którą podpiszesz umową możesz spodziewać się przelewu środków na konto w ciągu kilku godzin. Produkty pozabankowe wypadają często o wiele lepiej niż te tradycyjne, jeśli czas jest dla Ciebie istotny.

 

 

Nie trzeba weryfikować zdolności kredytowej

W niektórych przypadkach może nawet nie być konieczne poddanie się ocenie zdolności kredytowej. Również w tym wypadku, zależy to od konkretnej firmy pożyczkowej oraz od jej własnych warunków i zasad. Niemniej jednak, słaba ocena kredytowa wcale nie musi oznaczać, że Twój wniosek zostanie odrzucony.

 

Niższe kwoty pożyczki

Ostatnią zaletą, o której warto wspomnieć jest to, że pożyczka pozabankowa może być idealnym rozwiązaniem, jeśli suma jaką chcesz pożyczyć jest stosunkowo niewielka. Jednym z największych problemów związanych z tradycyjnymi pożyczkami są poważne wysokie dolne limity sum, o jakie można się ubiegać. W przypadku pożyczki pozabankowej, zazwyczaj możliwe jest aplikowanie nawet o niewielkie środki, jeśli wystarczą one na pokrycie Twoich wydatków. W ten sposób obniżasz nie tylko swoje zadłużenie u firmy pożyczkowej, ale także ograniczasz do minimum koszty z nim związane.

 

 

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Korowód dziejów Wyszkowa (foto)

Korowód dziejów Wyszkowa (foto)

Historię Wyszkowa od wczesnego średniowiecza do wojny polsko – bolszewickiej pokazało widowisko rekonstrukcyjne, na które gmina Wyszków zaprosiła w upalne popołudnie 10 czerwca na plac Miejski.
zobacz więcej
Śpiewać każdy może - jubileuszowy teledysk Nowego Wyszkowiaka (wideo)

Śpiewać każdy może - jubileuszowy teledysk Nowego Wyszkowiaka (wideo)

20 lat naszego tygodnika to piękny jubileusz, który warto, a nawet trzeba świętować w wyjątkowy sposób. Serdecznie zapraszamy Was, drodzy czytelnicy, do obejrzenia nagranego specjalnie na tę okazję teledysku do zaśpiewanej przez nas piosenki. Raczej nie mamy szans nagrać albumu i ruszyć w trasę, ale uszkodzenia słuchu nie musicie się obawiać.
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Co mi w duszy gra? Czyli jak żyć w zgodzie ze sobą

ŻYCIE W PEŁNI: Co mi w duszy gra? Czyli jak żyć w zgodzie ze sobą

Wszyscy odgrywamy w życiu różne role. Często jednak staramy się sprostać oczekiwaniom innych, mimo że nie są one zgodne z naszymi wartościami i przekonaniami. Zdarza się również, że sami od siebie wymagamy tego, na co w rzeczywistości nie mamy ochoty. Wówczas żyjemy nie po swojemu, a robimy jedynie to, co „musimy”, bo tak „trzeba”. Warto się wtedy zatrzymać i zadać sobie kilka pytań: kim naprawdę jestem lub chcę być? W jakich sytuacjach czuję się dobrze? Co daje mi radość? Co mnie powstrzymuje? Gdy poznamy samych siebie, łatwiej będzie nam kreować swoją drogę w taki sposób, który dodaje nam energii, a nie ją odbiera.
zobacz więcej
Gdzie się leczymy?

Gdzie się leczymy?

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że w powiecie wyszkowskim w 2016 r. były 42 placówki ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz 22 apteki i punkty apteczne.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom