Pożegnanie z kadrami (foto)

Wydarzenia

Pożegnanie z kadrami (foto)

27.02.2020
autor: Elżbieta Szczuka
Przyjmował do pracy wszystkich, poza obecnym komendantem, strażaków wyszkowskiej komendy. Po 27 latach służby na emeryturę przeszedł mł. bryg. Wojciech Sieńkowski, kierownik sekcji ds. organizacyjno-kadrowych w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie.
 
27 lutego w KP PSP w Wyszkowie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której strażacy i pracownicy cywilni komendy serdecznie pożegnali przechodzącego na emeryturę mł. bryg. Wojciecha Sieńkowskiego. Decyzję Komendanta Głównego PSP o zwolnieniu go ze służby w PSP przeczytał następca W. Sieńkowskiego st. strażak Damian Jechna.
Po odbyciu zasadniczej służby wojskowej zdecydował się na pracę w PSP – rozpoczął ją w Wyszkowie 21 stycznia 1993 r. W kwietniu 1994 r. komendant S. Gałecki zaproponował mu prowadzenie kadr i tym zajmował się do końca służby. 
Za wieloletnią służbę podziękował świeżo upieczonemu emerytowi komendant mł. bryg. Marek Krzyżański.
- Panie brygadierze, pamiętam, jak pan przyszedł do służby; ja zacząłem ją 2 miesiące wcześniej. Początkowo nie wiadomo było, gdzie pan będzie pracował, potem wyklarowała się komórka ds. kadrowych. Dziękuję panu za wieloletnią służbę. Dzięki pana wiedzy i fachowości wiele rzeczy udało nam się zrobić, a przede wszystkim zorganizować pracę w kadrach. Życzę, żeby na emeryturze mógł pan spełnić swoje marzenia, których dotąd z różnych powodów nie udało się zrealizować. Wszystkiego dobrego.
Komendantowi i wszystkim strażakom za wspólna pracę, wspólną służbę, za koleżeńskie wsparcie podziękował Wojciech Sieńkowski. - To była idealna współpraca - zaznaczył. Życzył im awansów, podwyżek i spokojnej służby.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom