Pożegnanie pani naczelnik

Wydarzenia

Pożegnanie pani naczelnik

10.01.2019
autor: Elżbieta Szczuka
Po 45 latach pracy na emeryturę zdecydowała się odejść naczelnik Wydziału Inwestycji. Pracę w Urzędzie Miejskim w Wyszkowie rozpoczęła 1 października 2000 r. (wcześniej pracowała w wyszkowskiej firmie ARMEL), od marca 2009 r. była naczelnikiem Wydziału Inwestycji. Z radnymi pożegnała się na sesji w dniu 10 stycznia.
- W związku z tym, że dzisiejsza sesja jest ostatnią w mojej karierze zawodowej, chciałabym serdecznie podziękować państwu za współpracę w poprzedniej i obecnej kadencji, życzyć wam przemyślanych i trafnych uchwał dla rozwoju miasta i gminy - zwróciła się do radnych.
Radnym, sołtysom, przewodniczącym osiedli życzyła zdrowia, pomyślności w życiu prywatnym i w pracy zawodowej.
Naczelnik Urszuli Fijałkowskiej za współpracę podziękowała przewodnicząca rady Elżbieta Piórkowska, wręczyła jej bukiet kwiatów.
- Każdy z nas miał przyjemność spotkać się z panią naczelnik, współpracować. Dziękujemy za wszystkie miłe rady, za bardzo merytoryczne spotkania. 
Wyraziła nadzieję, że w następnej kadencji Urszula Fijałkowska zostanie radną i będzie służyć radą: - Bo merytorycznych radnych też nam trzeba.
Urszula Fijałkowska przechodzi na emeryturę od 26 stycznia, ale od 11 do 25 stycznia będzie na urlopie. Jej miejsce na stanowisku naczelnika wydziału zajmie Adam Mróz.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku