Pożar w hali (foto)

Wydarzenia

Pożar w hali (foto)

13.08.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KP PSP Wyszków
Pożar w budynku hali jednej z firm mieszczących się przy ul. Graficznej straż pożarna gasiła w piątek 10 sierpnia. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Zgłoszenie pożaru w części magazynowo - biurowej hali wyszkowska straż otrzymała ok. godz. 13.45. Na miejscu okazało się, że pracownicy opuścili już budynek. „Działania polegały na opanowaniu pożaru, zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu napięcia od budynku oraz podaniu jednego prądu wody do wnętrza budynku na palące się miejsce. Po ugaszeniu ognia pomieszczenia oddymiono i przewietrzono. Wszystkie elementy sprawdzono przy pomocy kamery termowizyjnej, a obiekt oddymiono przy użyciu wentylatora. Usunięto także z obiektu nadpalone elementy” – informuje wyszkowska straż pożarna.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
ŻYCIE W PEŁNI: Koniec z wiecznym brakiem spełnienia

ŻYCIE W PEŁNI: Koniec z wiecznym brakiem spełnienia

Pan Jan nie był sławny ani znany, mieszkał w małym mieście i pracował na etacie. Lubił pisać i pisał do szuflady - przez większość swojego życia. Nigdy jednak nie udało mu się znaleźć wydawcy, by opublikować swoje powieści w formie książki. Pewnego dnia, jego przyjaciel spytał go: nie żałujesz, że tyle lat piszesz, poświęcasz na to większość wolnego czasu i nic z tego nie masz? Jan odpowiedział - „Jak to nic? Przeżyłem życie pisarza i wciąż czuję, że jestem pisarzem”. 
zobacz więcej
INTERWENCJA: Po 30 latach robi się problem…

INTERWENCJA: Po 30 latach robi się problem…

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rozpoczęło kontrole posesji pod kątem nielegalnego odprowadzenia deszczówki do kanalizacji sanitarnej. - Kiedyś można się było tak podłączyć, wodociągi instalacje odbierały i nikt się nie czepiał, bo nie ma u nas deszczówki, a woda z drogi spływa. Po 30 latach robi się problem – mówią mieszkańcy oburzeni, bo mimo że podłączenie zlikwidowali, otrzymali wezwania na policję…
zobacz więcej
Policjant zawsze na służbie

Policjant zawsze na służbie

Sporo szczęścia miał 37-latek ranny w wypadku, do którego doszło 4 października na drodze serwisowej z Lucynowa do Mostówki. Rozbity samochód, a w nim rannego kierowcę zauważył policjant po służbie. Do czasu przyjazdu ratowników tamował krwawienie rannego.
zobacz więcej
Rowerzysta poważnie ranny

Rowerzysta poważnie ranny

Rowerzysta został poważnie ranny w wypadku, do którego doszło w poniedziałek po godz. 11 na ul. Pułtuskiej.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku