Powstaje strefa kibica

Wydarzenia

Powstaje strefa kibica

13.06.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Na placu Miejskim trwają przygotowania strefy kibica, w której będzie można obejrzeć mecz otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, wszystkie mecze polskiej reprezentacji oraz ciekawie zapowiadające się spotkania innych drużyn.
Mecz otwierający Mundial Rosja stoczy z Arabią Saudyjską w czwartek 14 czerwca o godz. 17. Do strefy kibica na pl. Miejskim gmina zaprasza na wszystkie mecze naszej reprezentacji:
wtorek 19 czerwca o godz. 17 z Senegalem
niedziela 24 czerwca o godz. 20 z Kolumbią
czwartek 28 czerwca o godz. 16 z Japonią
To jednak nie wszystko. W strefie będzie można obejrzeć również inne ciekawie zapowiadające się spotkania fazy grupowej:
piątek 15 czerwca o godz. 20: Portugalia – Hiszpania
niedziela 17 czerwca o godz. godz. 20: Brazylia – Szwajcaria
czwartek 21 czerwca o godz. 20: Argentyna – Chorwacja
czwartek 28 czerwca o godz. 20: Anglia - Belgia
Fotobudka star - poziom
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Książki nie gryzą. Połykają w całości…

Książki nie gryzą. Połykają w całości…

Setki bohaterów najpopularniejszych książek dla dzieci i młodzieży przemaszerowały ulicami Wyszkowa 10 maja, w Paradzie Moli Książkowych, po raz szósty zorganizowanej przez bibliotekę miejską.
zobacz więcej
Moim pięknym miastem zainteresowała się telewizja (foto)

Moim pięknym miastem zainteresowała się telewizja (foto)

To już dziewiąta edycja konkursu Moje piękne miasto. Uczestniczą w nim mieszkańcy budynków administrowanych przez WTBS. Nagrody mieszkańcem najpiękniej ukwieconych i najbardziej zadbanych posesji na specjalnej uroczystości wręczył burmistrz Grzegorz Nowosielski, w piątek 7 września w sali Urzędu Stanu Cywilnego. – Dziękujemy za bardzo pozytywną promocję Wyszkowa – zwrócił się do uczestników konkursu. – Na pewno tym konkursem podnieśliśmy poziom estetyki miasta – dodał Marek Siekierski, prezes WTBS. Konkursem „Moje Piękne Miasto” zainteresowała się TVP3, nakręcony przez stację materiał będzie można obejrzeć w sobotę 9 września.
zobacz więcej
Wichura dała się we znaki (foto)

Wichura dała się we znaki (foto)

54 interwencje straży pożarnej, związane głównie z usuwaniem połamanych drzew oraz konarów z ulic, domów, samochodów i pozrywanych linii energetycznych – to bilans piątkowej wichury, która przeszła przez powiat wyszkowski w piątek 17 czerwca po południu. Dała się we znaki mieszkańcom prawie wszystkich gmin, oszczędziła w zasadzie tylko Zabrodzie.
zobacz więcej
Sezon rowerowy otwarty! (foto)

Sezon rowerowy otwarty! (foto)

W sobotę 21 kwietnia o godz. 14 spod kościoła parafii św. Wojciecha na ponad 50-kilometrowy rajd wokół Wyszkowa ruszyli rowerzyści, z których większość to uczestnicy pielgrzymek rowerowych do Częstochowy. Organizatorem rajdu był Sławomir Wiśniewski.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star
fotobudka star