Powstaje nowe osiedle WTBS (foto, wideo)

Wydarzenia

Powstaje nowe osiedle WTBS (foto, wideo)

13.03.2018
autor: Redakcja
Duży wybór mieszkań, doskonała lokalizacja i infrastruktura wokół budynków, wysoki standard inwestycji i w końcu dobra reputacja Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego – to atuty nowego osiedla WTBS powstającego przy ul. Łącznej.
O zaawansowaniu budowy przy ul. Łącznej dwóch bloków: pięciokondygnacyjnych, 3- i 4-klatkowego, z 34 i 44 mieszkaniami na wynajem już informowaliśmy.
Najemcy mają do wyboru mieszkania o powierzchni 35, 40, 45, 50 i ok. 60 m kw. Młodzi, dopiero wchodzący w dorosłe życie z pewnością będą zainteresowani kawalerkami i kawalerkami z możliwością wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia. To świetnie rozwiązanie choćby z uwagi na niskie koszty. – Oczywiście w przyszłości będzie można ubiegać się większe mieszkanie – zaznacza prezes WTBS Marek Siekierski.
Największą popularnością cieszą się mieszkania 2-pokojowe. – W tym przypadku stosunek kosztów do powierzchni jest rzeczywiście najkorzystniejszy – przyznaje prezes.
Większym rodzinom WTBS oferuje mieszkania 3-pokojowe.


 
Mieszkania powstają w wysokim standardzie, co znacznie ogranicza koszty utrzymania budynków. – Takie przyjęliśmy założenie, zwłaszcza jeśli chodzi o koszty ogrzewania – podkreśla Marek Siekierski.
Osiedle ma doskonałą lokalizację: blisko centrum, sklepów, kościoła, poczty, apteki, banku. Z drugiej strony wspaniałe widoki na Bug, pod dostatkiem miejsca do spacerów i aktywnego spędzania wolnego czasu.
Osiedle będzie ogrodzone, powstanie plac zabaw, strefa rekreacji dla dorosłych, a wokół zieleń. I w końcu argument niezwykle ważny w kontekście zatłoczonych osiedli – miejsca parkingowe. Najemcy mogą wydzierżawić miejsca postojowe w podziemnym parkingu. Do dyspozycji mają również uzupełniający parking zewnętrzny. – Współczynnik miejsc parkingowych do ilości mieszkań jest bardzo wysoki, wynosi 1,2 – zauważa prezes WTBS.
Odpowiedzi na wszystkie pytania zainteresowani będą mogli uzyskać już w najbliższą niedzielę 18 marca w hali WOSiR podczas II Targów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz, gdzie WTBS będzie miał swoje stanowisko.
 
*
 
Grzegorz Nowosielski, Burmistrz Wyszkowa
Zachęcam do korzystania z oferty Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, znakomicie uzupełnia ona ofertę komercyjnych podmiotów na rynku mieszkaniowym. WTBS jest spółką gminną, jest to podmiot wiarygodny i doświadczony w zakresie budowy i zarządzania zasobami mieszkaniowymi. Bardzo się cieszę, że inwestycja spółki przebiega zgodnie z planem i już niedługo kolejni wyszkowianie otrzymają klucze do nowych mieszkań. Polecam ich uwadze dobrą lokalizację inwestycji i atrakcyjne warunki finansowe. Niezmiennie zapraszam do osiedlania w Wyszkowie, tu się naprawdę dobrze mieszka. 
  

07-200 Wyszków, ul. Komunalna 1, tel/fax (29) 742-38-29

Adam Mróz
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
22.69% (184 głosów)
29.84% (242 głosów)
7.27% (59 głosów)
6.78% (55 głosów)
33.42% (271 głosów)
manhattan
manhattan