Powstaje nowe osiedle WTBS (foto, wideo)

Wydarzenia

Powstaje nowe osiedle WTBS (foto, wideo)

13.03.2018
autor: Redakcja
Duży wybór mieszkań, doskonała lokalizacja i infrastruktura wokół budynków, wysoki standard inwestycji i w końcu dobra reputacja Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego – to atuty nowego osiedla WTBS powstającego przy ul. Łącznej.
O zaawansowaniu budowy przy ul. Łącznej dwóch bloków: pięciokondygnacyjnych, 3- i 4-klatkowego, z 34 i 44 mieszkaniami na wynajem już informowaliśmy.
Najemcy mają do wyboru mieszkania o powierzchni 35, 40, 45, 50 i ok. 60 m kw. Młodzi, dopiero wchodzący w dorosłe życie z pewnością będą zainteresowani kawalerkami i kawalerkami z możliwością wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia. To świetnie rozwiązanie choćby z uwagi na niskie koszty. – Oczywiście w przyszłości będzie można ubiegać się większe mieszkanie – zaznacza prezes WTBS Marek Siekierski.
Największą popularnością cieszą się mieszkania 2-pokojowe. – W tym przypadku stosunek kosztów do powierzchni jest rzeczywiście najkorzystniejszy – przyznaje prezes.
Większym rodzinom WTBS oferuje mieszkania 3-pokojowe.


 
Mieszkania powstają w wysokim standardzie, co znacznie ogranicza koszty utrzymania budynków. – Takie przyjęliśmy założenie, zwłaszcza jeśli chodzi o koszty ogrzewania – podkreśla Marek Siekierski.
Osiedle ma doskonałą lokalizację: blisko centrum, sklepów, kościoła, poczty, apteki, banku. Z drugiej strony wspaniałe widoki na Bug, pod dostatkiem miejsca do spacerów i aktywnego spędzania wolnego czasu.
Osiedle będzie ogrodzone, powstanie plac zabaw, strefa rekreacji dla dorosłych, a wokół zieleń. I w końcu argument niezwykle ważny w kontekście zatłoczonych osiedli – miejsca parkingowe. Najemcy mogą wydzierżawić miejsca postojowe w podziemnym parkingu. Do dyspozycji mają również uzupełniający parking zewnętrzny. – Współczynnik miejsc parkingowych do ilości mieszkań jest bardzo wysoki, wynosi 1,2 – zauważa prezes WTBS.
Odpowiedzi na wszystkie pytania zainteresowani będą mogli uzyskać już w najbliższą niedzielę 18 marca w hali WOSiR podczas II Targów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz, gdzie WTBS będzie miał swoje stanowisko.
 
*
 
Grzegorz Nowosielski, Burmistrz Wyszkowa
Zachęcam do korzystania z oferty Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, znakomicie uzupełnia ona ofertę komercyjnych podmiotów na rynku mieszkaniowym. WTBS jest spółką gminną, jest to podmiot wiarygodny i doświadczony w zakresie budowy i zarządzania zasobami mieszkaniowymi. Bardzo się cieszę, że inwestycja spółki przebiega zgodnie z planem i już niedługo kolejni wyszkowianie otrzymają klucze do nowych mieszkań. Polecam ich uwadze dobrą lokalizację inwestycji i atrakcyjne warunki finansowe. Niezmiennie zapraszam do osiedlania w Wyszkowie, tu się naprawdę dobrze mieszka. 
  

07-200 Wyszków, ul. Komunalna 1, tel/fax (29) 742-38-29

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Wigilia Miejska: Byśmy tworzyli jedną rodzinę (foto)

Wigilia Miejska: Byśmy tworzyli jedną rodzinę (foto)

Nawet nie znający się wyszkowianie mają możliwość złożenia sobie świątecznych życzeń. Na plenerową wigilię miejską przy fontannie przy ul. Sowińskiego już od 9 lat zapraszają Stowarzyszenie Przyjaciół Wyszkowa i Gmina Wyszków. W tym roku tradycyjne już spotkanie odbyło się w niedzielę 17 grudnia.  
zobacz więcej
29 wypadków, 6 ofiar śmiertelnych i 27 rannych

29 wypadków, 6 ofiar śmiertelnych i 27 rannych

Wyszkowska policja podsumowała pierwsze półrocze na drogach powiatu. Mimo nasilenia ruchu i coraz większej liczby pojazdów, odnotowano mniej wypadków drogowych.
zobacz więcej
Abyście patrzyli na szkołę jako miejsce przyjazne (foto)

Abyście patrzyli na szkołę jako miejsce przyjazne (foto)

153 uczniów sześciu pierwszych klas I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida od 2 październikami jest pełnoprawnymi członkami jego społeczności. Na sztandar szkoły złożyli ślubowanie. – Mam nadzieję, że znajdziecie tutaj nie tylko wiedzę i nowe umiejętności, ale także życzliwość, zrozumienie, nowe przyjaźnie – zwróciła się do swoich najmłodszych uczniów dyrektor Dorota Piotrowicz. – Życzę wam wspaniałego rozwoju zdolności i talentów, ale też odpowiedzialnej postawy, godnej ucznia I LO im. C.K. Norwida w Wyszkowie.
zobacz więcej
Masło orzechowe - jakie są jego zalety i które najlepiej wybrać

Masło orzechowe - jakie są jego zalety i które najlepiej wybrać

Masło orzechowe to popularny przysmak, w którym gustują przede wszystkim Amerykanie, ale staje się coraz popularniejszy również w Polsce. To dobrze, bo jego właściwości prozdrowotne są godne uwagi – pod warunkiem, że spożywa się wysokiej jakości masło orzechowe. Jak je rozpoznać i dlaczego warto po nie sięgać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się już teraz.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan