Powstaje nowe osiedle WTBS (foto, wideo)

Wydarzenia

Powstaje nowe osiedle WTBS (foto, wideo)

13.03.2018
autor: Redakcja
Duży wybór mieszkań, doskonała lokalizacja i infrastruktura wokół budynków, wysoki standard inwestycji i w końcu dobra reputacja Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego – to atuty nowego osiedla WTBS powstającego przy ul. Łącznej.
O zaawansowaniu budowy przy ul. Łącznej dwóch bloków: pięciokondygnacyjnych, 3- i 4-klatkowego, z 34 i 44 mieszkaniami na wynajem już informowaliśmy.
Najemcy mają do wyboru mieszkania o powierzchni 35, 40, 45, 50 i ok. 60 m kw. Młodzi, dopiero wchodzący w dorosłe życie z pewnością będą zainteresowani kawalerkami i kawalerkami z możliwością wygospodarowania dodatkowego pomieszczenia. To świetnie rozwiązanie choćby z uwagi na niskie koszty. – Oczywiście w przyszłości będzie można ubiegać się większe mieszkanie – zaznacza prezes WTBS Marek Siekierski.
Największą popularnością cieszą się mieszkania 2-pokojowe. – W tym przypadku stosunek kosztów do powierzchni jest rzeczywiście najkorzystniejszy – przyznaje prezes.
Większym rodzinom WTBS oferuje mieszkania 3-pokojowe.


 
Mieszkania powstają w wysokim standardzie, co znacznie ogranicza koszty utrzymania budynków. – Takie przyjęliśmy założenie, zwłaszcza jeśli chodzi o koszty ogrzewania – podkreśla Marek Siekierski.
Osiedle ma doskonałą lokalizację: blisko centrum, sklepów, kościoła, poczty, apteki, banku. Z drugiej strony wspaniałe widoki na Bug, pod dostatkiem miejsca do spacerów i aktywnego spędzania wolnego czasu.
Osiedle będzie ogrodzone, powstanie plac zabaw, strefa rekreacji dla dorosłych, a wokół zieleń. I w końcu argument niezwykle ważny w kontekście zatłoczonych osiedli – miejsca parkingowe. Najemcy mogą wydzierżawić miejsca postojowe w podziemnym parkingu. Do dyspozycji mają również uzupełniający parking zewnętrzny. – Współczynnik miejsc parkingowych do ilości mieszkań jest bardzo wysoki, wynosi 1,2 – zauważa prezes WTBS.
Odpowiedzi na wszystkie pytania zainteresowani będą mogli uzyskać już w najbliższą niedzielę 18 marca w hali WOSiR podczas II Targów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz, gdzie WTBS będzie miał swoje stanowisko.
 
*
 
Grzegorz Nowosielski, Burmistrz Wyszkowa
Zachęcam do korzystania z oferty Wyszkowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, znakomicie uzupełnia ona ofertę komercyjnych podmiotów na rynku mieszkaniowym. WTBS jest spółką gminną, jest to podmiot wiarygodny i doświadczony w zakresie budowy i zarządzania zasobami mieszkaniowymi. Bardzo się cieszę, że inwestycja spółki przebiega zgodnie z planem i już niedługo kolejni wyszkowianie otrzymają klucze do nowych mieszkań. Polecam ich uwadze dobrą lokalizację inwestycji i atrakcyjne warunki finansowe. Niezmiennie zapraszam do osiedlania w Wyszkowie, tu się naprawdę dobrze mieszka. 
  

07-200 Wyszków, ul. Komunalna 1, tel/fax (29) 742-38-29

Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Bricomarche