Powiat żegna Andrzeja Jastrzębskiego

Wydarzenia

Powiat żegna Andrzeja Jastrzębskiego

26.04.2017
autor: Elżbieta Szczuka, Sylwia Bardyszewska
Powiat wyszkowski żegna śp. Andrzeja Jastrzębskiego, wieloletniego pracownika starostwa. 26 kwietnia, w wieku 53 lat, Andrzej Jastrzębski przegrał walkę z chorobą.
Andrzej Jastrzębski (1964 – 2017) w 1992 r. ukończył Wyższą Szkołę Morską w Gdyni. Był oficerem mechanikiem, uzyskał dyplom oficera polskich statków morskich, a 3 lata później patent mechanika statkowego. Miał też studia podyplomowe z zakresu administracji oraz studia wyższe z zarządzania i marketingu. Zanim został zatrudniony w Wyszkowie, pracował w Ostrołęce.
W naszym mieście zamieszkał po ślubie z wyszkowianką. W starostwie pracował od początku jego istnienia, od 1999 r. Najpierw był naczelnikiem wydziału drogownictwa, rozwoju gospodarczego, promocji powiatu i komunikacji. W 2005 r., gdy zmieniono organizację urzędu, został naczelnikiem wydziału komunikacji zajmującego się m.in. wydawaniem praw jazdy i rejestracją pojazdów. Zawsze doskonale przygotowany, kompetentny, spokojny…
Wiadomość o śmierci Andrzeja Jastrzębskiego dotarła do urzędników i samorządowców akurat gdy odbywała się sesja rady powiatu. Pamięć zmarłego naczelnika uczczono minutą ciszy.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Najczęściej komentowane