Potrącenie nietrzeźwego pieszego

Wydarzenia

Potrącenie nietrzeźwego pieszego

29.10.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Ponad 1,5 promila miał pieszy potrącony w poniedziałek 29 października w Rząśniku.
Informację o wypadku na ul. Wyszkowskiej dyżurny policji otrzymał kilka minut po godz. 5. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, kierowca opla potrącił przechodzącego w rejonie przejścia dla pieszych mężczyznę. 48-latek został przewieziony do szpitala w Wyszkowie.
Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników. Kierujący oplem był trzeźwy w przeciwieństwie do pieszego, który miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa (foto)

Rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa (foto)

W piątek 29 marca oficjalnie rozpoczęto kwalifikację wojskową w powiecie wyszkowskim, która potrwa do 19 kwietnia. Obecni byli m.in. starosta Jerzy Żukowski i Wojskowy Komendant Uzupełnień w Wyszkowie ppłk Leszek Wieczorek. W trakcie kwalifikacji prowadzona jest kampania promocyjna „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”.
zobacz więcej
Dni wielkiej radości (foto)

Dni wielkiej radości (foto)

Ponad dwa tysiące osób przyjechało do Wyszkowa, by 8 i 9 kwietnia podczas Diecezjalnych Dni Młodzieży cieszyć się miłością Boga i sobą nawzajem, wspólnie modlić się, a także po prostu wspaniale bawić. Były chwile wyciszenia, ale i zabawy podczas koncertów. Młodzi dwukrotnie przeszli ulicami miasta – w drodze krzyżowej i procesji palmowej – wielkich demonstracjach wiary, na które zapraszali wszystkich mieszkańców.
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Siła kobiecej intuicji

ŻYCIE W PEŁNI: Siła kobiecej intuicji

Czemu? Bo tak czuję. Mowa o Kobiecej Intuicji, szóstym zmyśle, wewnętrznym głosie czy też niewidzialnym przewodniku. Ile to zagadkowych nazw określających moc pań. Kobiety czują, że zaraz coś się wydarzy i zazwyczaj mają rację. Czują, że dana osoba ma złe intencje, pomimo tego że się do nas uśmiecha, i zazwyczaj mają rację. Jak to wytłumaczyć? Czym tak naprawdę jest Kobieca Intuicja? 
zobacz więcej
Motocyklista wjechał w osobówkę

Motocyklista wjechał w osobówkę

Do szpitala trafił motocyklista, który w niedzielę po południu na ul. Białostockiej nie ustąpił pierwszeństwa kierującej VW.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom