Potrącenie dziecka

Wydarzenia

Potrącenie dziecka

13.05.2019
autor: Opr. EB
Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce w niedzielę w Komorowie. W zdarzeniu poszkodowana została 6-letnia dziewczynka potrącona przez samochód.
 
Wczoraj, 12 maja, dyżurny otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dziecka. Do wypadku doszło kilka minut po godz.18.00 w Komorowie, gmina Rząśnik. Jak wstępnie ustalili policjanci ruchu drogowego pracujący na miejscu zdarzenia, kierująca hondą potrąciła 6-letnią dziewczynkę, która najprawdopodobniej, chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wtargnęła prosto pod samochód. Dziecko z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają wyszkowscy policjanci.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Komu umorzenie, a komu odroczenie

Komu umorzenie, a komu odroczenie

W porównaniu z rokiem ubiegłym o 78,5 tys. zł spadła suma umorzonych przez burmistrza podatków i opłat lokalnych. Zdecydowanie więcej było natomiast odroczeń i rozłożeń na raty, kwota przekroczyła w sumie 1 mln zł. 
zobacz więcej
Niepełnosprawni mogą uzyskać dofinansowanie

Niepełnosprawni mogą uzyskać dofinansowanie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie przypomina, że w Powiecie Wyszkowskim realizowany jest pilotażowy program PFRON pn. „Aktywny samorząd”. 
Głównym celem programu jest wyeliminowanie lub zmniejszenie barier ograniczających uczestnictwo osób niepełnosprawnych w życiu społecznym, zawodowym i w dostępnie do edukacji. 
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Trzy rzeczy, które powinieneś przestać robić

ŻYCIE W PEŁNI: Trzy rzeczy, które powinieneś przestać robić

„Celem dążenia człowieka jest szczęście” – ta ponadczasowa myśl Arystotelesa doskonale ujmuje nadrzędny cel każdego człowieka. Wszystko, co w życiu robimy, ma nas przybliżyć do pełni szczęścia. Często jednak szczęście jest bliżej, niż nam się wydaje. Czasem wystarczy zaprzestać pewnych zachowań, by rozwiązać swoje problemy. Co zatem powinieneś przestać robić?
zobacz więcej
Wigilia samorządowa (foto)

Wigilia samorządowa (foto)

Od kilkunastu lat Starosta Wyszkowski i Burmistrz Wyszkowa organizują wieczór wigilijny dla samorządowców gmin Powiatu Wyszkowskiego. Tegoroczny odbył się 15 grudnia w hali WOSiR. Wśród gości był minister Henryk Kowalczyk, wicewojewoda mazowiecki Sylwester Dąbrowski, członek zarządu województwa mazowieckiego Elżbieta Lanc. Z koncertem kolęd wystąpił chór sanktuarium Świętej Rodziny pod dyrekcją Tomasza Śnieżaka.
zobacz więcej