Advertisement 
Potrącenie dziecka

Wydarzenia

Potrącenie dziecka

13.05.2019
autor: Opr. EB
Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce w niedzielę w Komorowie. W zdarzeniu poszkodowana została 6-letnia dziewczynka potrącona przez samochód.
 
Wczoraj, 12 maja, dyżurny otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dziecka. Do wypadku doszło kilka minut po godz.18.00 w Komorowie, gmina Rząśnik. Jak wstępnie ustalili policjanci ruchu drogowego pracujący na miejscu zdarzenia, kierująca hondą potrąciła 6-letnią dziewczynkę, która najprawdopodobniej, chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wtargnęła prosto pod samochód. Dziecko z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala.
Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają wyszkowscy policjanci.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Fotobudka — sprawdzony sposób na świetną zabawę

Fotobudka — sprawdzony sposób na świetną zabawę

Organizujesz urodziny, firmową imprezę lub spotkanie rodzinne? Postaw na oryginalny akcent i… wynajmij fotobudkę! Czym jest fotobudka i ile kosztuje taka atrakcja? Fotobudka to popularna atrakcja używana przede wszystkim podczas imprez: wesel, urodzin, firmowych eventów czy pikników w plenerze. Jej uniwersalny charakter sprawia, że świetnie odnajdzie się zarówno podczas imprezy dla dzieci, rodziców, jak i… dziadków.
zobacz więcej
Wjechała do wykopu

Wjechała do wykopu

Jak to się stało? – zastanawiali się kierowcy na przebudowywanej drodze krajowej nr 8, widząc lanosa stojącego w głębokim wykopie. Do nietypowego zdarzenia doszło w sobotę rano, 24 września w Ojcowiźnie.
zobacz więcej
Zmiana warty w Skuszewie i Gulczewie (foto)

Zmiana warty w Skuszewie i Gulczewie (foto)

Mirosław Augustynik jest nowym sołtysem Skuszewa. Po 20 latach z kandydowania zrezygnował Wojciech Rojek. Mieszkańcy podziękowali mu kwiatami, brawami i statuetką Sołtys 20-lecia, którą odbierał wyraźnie wzruszony.
W weekend nowego sołtysa wybrali również mieszkańcy Gulczewa.
zobacz więcej
Wyposażenie toalety publicznej a higiena mycia rąk

Wyposażenie toalety publicznej a higiena mycia rąk

Toalety publiczne są miejscami, w których siłą rzeczy gromadzi się brud oraz wiele drobnoustrojów chorobotwórczych powodujących choroby zakaźne.Z tego względu powinno się maksymalnie ograniczać przenoszenie się bakterii między ludźmi, szczególnie w okresach panowania grypy, ale też w każdym innym ponieważ jest wiele innych groźnych chorób zakaźnych.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom