Poszło o dziewczynę…

Wydarzenia

Poszło o dziewczynę…

04.07.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Siłą wciągnęli mężczyznę do bagażnika i wywieźli do lasu. Straszyli, a teraz im grozi nawet 5 lat więzienia. A w tle tych wydarzeń, niczym z filmu sensacyjnego, jest konflikt o dziewczynę…
W nocy 18 czerwca wyszkowska policja otrzymała informację, z której wynikało, że na parkingu zajazdu w gminie Brańszczyk dwóch mężczyzn siłą wciągnęło jednego z klientów, mieszkańca gminy Brańszczyk, do bagażnika opla. Odjechali, jak się później okazało, do lasu, gdzie wyrzucili swoją ofiarę z bagażnika i przycisnęli do ziemi.
Kilka dni później policja zatrzymała w tej sprawie dwóch mieszkańców powiatu pułtuskiego; mają 27 i 28 lat. W trakcie dochodzenia policjanci ustalili, że poszło o dziewczynę, a cała akcja miała na celu postraszenie pokrzywdzonego.
Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Za przestępstwo pozbawienia wolności grozi im do 5 lat więzienia.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Nowa siedziba  ZUS (foto)

Nowa siedziba ZUS (foto)

Zgodnie z zapowiedziami, 3 stycznia o godz. 8 otwarto nową salę obsługi klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ul. Chopina 9. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Wyszkowa, brak barier architektonicznych, 100 m do inspektoratu ZUS, który pozostaje w budynku przy ul. Sowińskiego – podczas uroczystości otwarcia wyliczała dyr. oddziału ZUS w Płocku Beata Pawlińska-Wiak.
zobacz więcej
Wymiana oświetlenia w firmie - skąd wziąć środki na inwestycję?

Wymiana oświetlenia w firmie - skąd wziąć środki na inwestycję?

Przejście z tradycyjnej formy oświetlania wnętrz na nowoczesną technologię LED jest dziś trendem nie tylko w warunkach domowych czy małych biurach, ale i w dużych firmach, przedsiębiorstwach czy zakładach przemysłowych gdzie to właśnie dzięki LED-om firmy są w stanie generować dziś spore oszczędności przy jednoczesnym utrzymaniu lub wręcz wzroście komfortu pracy na poszczególnych stanowiskach. Wymiana oświetlenia na LED jest bez wątpienia korzystna – nie tylko zwiększ dzięki niej wydajność energetyczną swojej firmy, ale też wywierasz bardziej pozytywny wpływ na otaczające Cię środowisko. Niestety, sama inwestycja w wymianę oświetlenia w firmie jest kosztowna. Skąd wziąć na nią środki i jak szybko inwestycja będzie w stanie się zwrócić?
zobacz więcej
Awantura na dyskotece. Raniony nożem w szpitalu

Awantura na dyskotece. Raniony nożem w szpitalu

Do poważnej awantury między dwoma nietrzeźwymi mieszkańcami powiatu wyszkowskiego doszło w nocy z soboty na niedzielę na dyskotece w Rząśniku. Jeden z raną kłutą trafił do szpitala, drugi został zatrzymany przez policję.
zobacz więcej
Oddali hołd

Oddali hołd

W 77. rocznicę napaści Związku Radzieckiego  na Polskę, w sobotę 17 września o godz. 10.30, powiatowe struktury Prawa i Sprawiedliwości oraz Światowego Związku Żołnierzy AK Obwód "Rajski Ptak" Ośrodek V Koło pod pomnikiem „Gloria Victis” zorganizowały uroczystość, by oddać hołd ofiarom sowieckiej agresji.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom