Pomoc społeczna, kultura, sport, gospodarka

Wydarzenia

Pomoc społeczna, kultura, sport, gospodarka

12.02.2019
autor: Sylwia Bardyszewska
32 wnioski wpłynęły do Nagrody Starosty Powiatu Wyszkowskiego za wkład na rzecz rozwoju i promocji Powiatu.
Przypomnijmy, że nagroda starosty (dawny "Za czyn") zostanie przyznana w czterech kategoriach: pomoc społeczna, kultura, kultura fizyczna i sport oraz rozwój gospodarczy. Zmieniono również zasady nagradzania. Do tej pory w poszczególnych kategoriach był jeden zwycięzca, który otrzymywał równowartość 1 tys. euro. Teraz w trzech pierwszych kategoriach I nagroda wynosi 2,5 tys. zł, II - 1,5 tys. zł, III - 700 zł. W kategorii rozwój gospodarczy przyznana zostanie jedna nagroda w postaci statuetki.
Wnioski można było składać do 11 lutego. Wpłynęły 32, ale dopóki nie zbierze się kapituła, nie wiadomo ile i jakie w poszczególnych kategoriach.
Przewodniczącym kapitału jest wicestarosta Leszek Marszał. W jej skład wchodzą również: przewodniczący rady powiatu Waldemar Sobczak, członkowie zarządu Teresa Czajkowska i Paweł Deluga, naczelnik wydziału promocji Agnieszka Londzin, kapelmistrz Młodzieżowej Orkiestry Dętej OSP Józef Bieganowski, dyr. POKiS Maria Gajewska, właściciel PPH-U Tartak w Wólce Folwark Jerzy Abramczyk, przedsiębiorca Sławomir Wołyniec i dyr. Biblioteki Miejskiej Małgorzata Ślesik-Nasiadko.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom