Polskie zabójczynie: o morderstwie nauczycielki z Białegobłota

Wydarzenia

Polskie zabójczynie: o morderstwie nauczycielki z Białegobłota

14.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
W poniedziałek 16 października na kanale Crime+Investigation Polsat, w programie „Polskie zabójczynie” opowiedziana zostanie tragiczna historia miłości i zazdrości, która doprowadziła do brutalnego zabójstwa nauczycielki z Białegobłota - w listopadzie 2008 r. 
Za zabójstwo Bożeny K. została skazana Agnieszka S. Ogłaszając wyrok, sędzia przyznał, że na podstawie tak nietypowych wydarzeń można by nakręcić film, niestety z tragicznym zakończeniem.
Bożena była żoną leśniczego Arkadiusza K., mieszkali z dziećmi w oddalonej od zabudowań leśniczówce w okolicy Dybek. Mężczyzna wdał się w trwający cztery lata romans z Agnieszką S. W końcu postanowił jednak wrócić do żony, z czym kochanka nie potrafiła się pogodzić. Kobieta uknuła intrygę. Podszywając się pod tajemniczego Darka, rozpoczęła sms-ową korespondencję z Bożeną K. 8 listopada 2008 r. Agnieszka S. jako Darek zaproponowała spotkanie. Jadąc do leśniczówki państwa K., zabrała kuchenny nóż. Tego dnia Bożena K. była w domu sama. W lesie koło domu zamiast przyjaciela Darka, spotkała dawną kochankę męża. Jeden z kilkunastu ciosów nożem okazał się śmiertelny. Ciało Bożeny K. znaleźli znajomi. Agnieszka S. została zatrzymana w swoim domu kilka godzin później.
Program o tych wydarzeniach będzie można obejrzeć 1 października o godz. 22 na kanale Crime+Investigation Polsat.
Zaproszenie na mszę1
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Najczęściej komentowane

Zitcom