Policyjny... piknik (foto)

Wydarzenia

Policyjny... piknik (foto)

27.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Bezpieczeństwo idzie w ruch - na festyn pod takim hasłem w sobotę 27 sierpnia na plac Miejski zaprosili wyszkowska policja i starostwo.
Z myślą o najmłodszych przygotowano wiele zabaw i konkursów. Maluchy chętnie zaglądały do miasteczka ruchu drogowego, gdzie czekały motochodziki, starsze dzieci korzystały z rowerowego toru przeszkód. Dla policjantów była to doskonała okazja, by uczulić najmłodszych uczestników ruchu drogowego na zasady bezpieczeństwa. Wszyscy opuszczali piknik z odblaskami.
Sporą atrakcją, nie tylko dla dzieci, była możliwość posiedzenia za kierownicą radiowozu, bojowego samochodu straży pożarnej czy na policyjnym motocyklu.
Festyn został zorganizowany w ramach projektu KIK-76 – Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, współfinansowanego przez porozumienie polsko-szwajcarskie.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Stadion przy Kościuszki, mieszkania przy Pułtuskiej

Stadion przy Kościuszki, mieszkania przy Pułtuskiej

Nikt, oprócz mediów i urzędników, nie przyszedł 18 maja na dyskusję publiczną w sprawie nowego planu zagospodarowania przestrzennego niektórych działek przy ul. Kościuszki i Okrzei. Plan sankcjonuje m.in. zamierzenia władz gminy dotyczące lokalizacji stadionu miejskiego i Ośrodka Pomocy Społecznej.
zobacz więcej
Jerzy Sitek nagrodzony za zasługi dla turystyki (foto)

Jerzy Sitek nagrodzony za zasługi dla turystyki (foto)

Jerzy Sitek, podczas Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego odbywającego się w Warce nad Pilicą, odebrał z rąk reprezentantów Marszałka Województwa Mazowieckiego nagrodę za zasługi dla rozwoju turystyki Mazowsza.
zobacz więcej
Uzupełniają siły zbrojne (foto)

Uzupełniają siły zbrojne (foto)

Uroczystości z okazji Święta Terenowych Organów Administracji Wojskowej województwa mazowieckiego odbyły się 20 października w Wyszkowie. Wzięło w nich udział ponad dwustu gości, wśród nich dowódcy okolicznych jednostek wojskowych, żołnierze i pracownicy wojska, władze samorządowe, zaprzyjaźnione służby mundurowe, młodzież z klas wojskowych. 
zobacz więcej
Pierwszy Dzień Absolwenta (foto)

Pierwszy Dzień Absolwenta (foto)

W I Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida odbył się I Dzień Absolwenta, wspólna inicjatywa Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół „Norwida” oraz I LO. Swoją szkołę w piątek 28 września odwiedziło osobiście jedenastu absolwentów i jeden za pośrednictwem Internetu. Wieczorem pod kultowym kasztanem odbył się koncert „Absolwenci uczniom, uczniowie absolwentom”. Jego gwiazdą była Lanberry, znana wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, również absolwentka I LO.  
zobacz więcej
Bricomarche-1
mrówka - nowe godziny
mrówka - nowe godziny