Policja szuka pobitego w dyskotece

Wydarzenia

Policja szuka pobitego w dyskotece

09.02.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Policjanci wydziału kryminalnego poszukają osoby poszkodowanej w związku z pobiciem na terenie jednej z wyszkowskich dyskotek.
Policja prowadzi dochodzenie w sprawie pobić, do których doszło w nocy z 2 na 3 grudnia 2017 roku w dyskotece przy ul. Świętojańskiej w Wyszkowie. Jedno z tych zdarzeń miało miejsce około północy w głównej sali dyskoteki. Policjanci proszą o kontakt pokrzywdzonego w tym pobiciu mężczyznę, tel. 29-743-62-35 lub 29-743-62-00 bądź osobiście KPP w Wyszkowie przy ul. Kościuszki 13, pok. 215.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Podstawy opieki nad koniem

Podstawy opieki nad koniem

Konie są niezwykle pięknymi i wrażliwymi stworzeniami. Wymagają nie tylko zrozumienia i cierpliwości, ale również dużo odpowiedniej opieki.
zobacz więcej
Wspólnie uczyć się od Chrystusa (foto)

Wspólnie uczyć się od Chrystusa (foto)

Na kilka dni przed rozpoczęciem Światowych Dni Młodzieży do Wyszkowa przyjechała grupa 53 młodych Włochów, by wspólnie z naszą młodzieżą przygotować się do wyjątkowego spotkania z papieżem Franciszkiem, poznać naszą kulturę i zwyczaje. 
zobacz więcej
Dziś wracają w chwale (foto)

Dziś wracają w chwale (foto)

- My, mieszkańcy Wyszkowa przywiązujemy dużą wagę do historii i o niej pamiętamy. W dniu dzisiejszym przyłączamy się do uhonorowania pamięci Żołnierzy Wyklętych związanych z naszą gminą. Żołnierze Wyklęci, bohaterowie uroczystości, wierni swoim ideałom przeczuwali, że swą beznadziejną walkę przegrają i odejdą skazani na hańbę i zapomnienie. Ale wierzyli, że wolna Polska kiedyś się o nich upomni. Dziś wygrali i wracają w chwale – mówił Mirosław Powierza w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, 1 marca, przy pomniku na nadbużańskiej skarpie. Na uroczystość zaprosili Prawo i Sprawiedliwość w Wyszkowie oraz Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Obwód Rajski Ptak.
zobacz więcej
LIST DO REDAKCJI: Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

LIST DO REDAKCJI: Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Marszałek Józef Piłsudski, którypotrafił wypowiadać się bardzo stanowczo w sprawach dotyczących naszej ojczyzny na pytanie o program naprawczy dla Polski powiedział wobec panoszącej się sprzedajnosci i prywaty krótko i nieparlamentarnie – "Bić ku… i złodziei". Środowisko Gazety Polskiej, które jest zdania, że maksyma Józefa Piłsudskiego jest dziś aktualna postanowiło hasło to użyć w reklamie swojej gazety, która ukazuje się od 1 marca w odnowionej pod względem formy i treści wersji. Reklama ta ukazała się również w Wyszkowie. Ku naszemu zdumieniu w minionym tygodniu w naszych lokalnych gazetach ukazało się oświadczenie wyszkowskiej PlatformyObywatelskiej, której działacze prawdopodobnie nie rozumieją kontekstu tych słów.
zobacz więcej