Policja ma nowe radiowozy (foto)

Wydarzenia

Policja ma nowe radiowozy (foto)

05.12.2019
autor: mł. asp. Marta Gierlicka
Wyszkowska policja wzbogaciła się o trzy nowe samochody. Ich zakup możliwy był dzięki wsparciu lokalnych samorządów i środków budżetowych policji. W oficjalnym przekazaniu, 4 grudnia, udział wzięli samorządowcy oraz policjanci.
 
Flota wyszkowskiej policji wzbogaciła się o trzy nowe samochody: dwa radiowozy hyundai i30 (oznakowany i nieoznakowany) oraz oznakowanego volkswagena transportera T6. Pojazdy zostały zakupione dzięki finansowemu wsparciu Starostwa Powiatowego w Wyszkowie, urzędów gmin Wyszków, Brańszczyk, Długosiodło, Somianka, Rząśnik i Zabrodzie oraz środków budżetowych Policji.
Symboliczne przekazanie radiowozów, w obecności przedstawicieli kierownictwa policji oraz zaproszonych gości, miało miejsce na placu apelowym komendy. Tradycyjnie, radiowozy poświęcił kapelan wyszkowskich policjantów ks. Wojciech Goryszewski. W imieniu samorządowców kluczki do nowych radiowozów przekazał policjantom starosta Jerzy Żukowski.
Komendant policji nadkom. Mariusz Sycik podziękował za przekazane radiowozy i podkreślił, że dobra współpraca samorządów z policją powoduje, że mieszkańcy powiatu wyszkowskiego mogą żyć w poczuciu bezpieczeństwa.
Przekazany pojazdy będą wykorzystywane w codziennej służbie przez funkcjonariuszy wydziału prewencji i wydziału kryminalnego.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Będzie dofinansowanie i przebudowa

Będzie dofinansowanie i przebudowa

W przyszłorocznym budżecie Wyszków musi uwzględnić jeszcze jedną ważną inwestycję - przebudowę al. Piłsudskiego od ul. Serockiej do Sikorskiego. Wiadomo, choć jeszcze nieoficjalnie, że otrzyma na ten cel dofinansowanie.
zobacz więcej
What’s up Quad? (foto)

What’s up Quad? (foto)

Podsumowanie konkursu What’s up Quad? Quad/Graphics oczami uczniów oraz wręczenie nagród laureatom odbyło się 15 lutego w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym „Jowisz”.  W konkursie uczestniczyło 19 zespołów z 9 szkół z Wyszkowa, Zabrodzia i Pułtuska. W pierwszej edycji zespoły konkursowe zmierzyły się z zadaniem opisania Quad/Graphics po angielsku. Zrobiły to w różnej formie, m.in. filmu animowanego, prezentacji multimedialnej, gry planszowej. I miejsce jurorzy przyznali ZS nr 3 im. J. Kochanowskiego.  II miejsce zajęło I LO im. C.K. Norwida, III – Gimnazjum im. kard. S. Wyszyńskiego w Zabrodziu. 
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Czy emocje ważą?

ŻYCIE W PEŁNI: Czy emocje ważą?

Wszyscy specjaliści zgodnie twierdzą, że aby zachować zdrowie fizyczne i szczupłą sylwetkę należy: jeść zdrowo i dbać o ruch. Trudno się z tym nie zgodzić, jednak by trzymać dobrą kondycję i świetnie wyglądać, to nie wystarczy! Trzeba zmienić sposób myślenia. W dużej mierze to właśnie psychika wpływa na nasz wygląd i chęć podjadania.
zobacz więcej
Każdy nas powinien kroczyć za swoją gwiazdą (foto, wideo)

Każdy nas powinien kroczyć za swoją gwiazdą (foto, wideo)

Tłumnie wyszkowianie przeszli w tym roku w Orszaku Trzech Króli. Radosnym, świątecznym, ale i refleksyjnym, bo - jak podkreślali księża - każdy nas powinien kroczyć za swoją gwiazdą.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom