Wydarzenia

1 / 2

Po pijanemu rozbił się na słupie (foto)

20.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ponad 2 promile w organizmie miał kierowca peugeota, który w niedzielę 19 lutego ściął słup oświetleniowy na ul. Piłsudskiego.
Do wypadku doszło ok. godz. 17.00. Kierujący peugeotem 32-letni mieszkaniec Wyszkowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w słup latarni i znak drogowy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
Policja przypomina, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.
fot. KPP Wyszków
ZDZ
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Incydent, nie norma

Incydent, nie norma

O tym, jak idea wyższa może przerodzić się w patologię, była mowa 28 września na sesji rady powiatu. Dyskusja dotyczyła głośnego dzięki telewizyjnej „Uwadze” procederu w wyszkowskim szpitalu, czyli omijania kolejek w zamian za wykupienie tzw. cegiełki. Dyrektor placówki kategorycznie zaprzeczała, że wiedziała o tych przypadkach.
zobacz więcej
Ustępujemy my, ustępuje pan burmistrz, chociaż może mniej (foto)

Ustępujemy my, ustępuje pan burmistrz, chociaż może mniej (foto)

Przy jednym głosie wstrzymującym burmistrz Grzegorz Nowosielski otrzymał, 21 czerwca, od rady miejskiej absolutorium za ubiegły rok. – Dochody wykonano powyżej planu, co potwierdza dynamiczny rozwój naszej gminy – podsumowując rok 2015, podkreślił skarbnik gminy Dariusz Korczakowski. Zauważył, że z roku na rok rosną dochody gminy, a maleje zadłużenie.
- Trzeba to zawdzięczać przede wszystkim mądrej polityce burmistrza, skarbnika, nas radnych – sytuację finansową i inwestycje chwalił radny Jan Abramczyk, zwracając jednak uwagę na niskie środki pozyskane z zewnątrz.
zobacz więcej
Wypadek na pasach. Policja szuka świadków

Wypadek na pasach. Policja szuka świadków

56-letnia wyszkowianka została ranna w wypadku na przejściu dla pieszych, do którego doszło 28 czerwca na ul. Pułtuskiej. Ewentualnych świadków policja prosi o kontakt.
zobacz więcej
Ranne dwie dziewczynki

Ranne dwie dziewczynki

Dwie dziewczynki zostały poszkodowane w wypadku samochodowym, do którego doszło w piątek 8 lipca przed południem na skrzyżowaniu ulic Strumykowej i Kowalskiego w Wyszkowie.
zobacz więcej
mrowka kwiecien 2017 - gif
Akademia Humanistyczna
Akademia Humanistyczna

Sonda

Czy jesteś za ograniczeniem kadencyjności wójtów i burmistrza?
56.56% (194 głosów)
43.44% (149 głosów)
fotobudka star
fotobudka star