Wydarzenia

1 / 2

Po pijanemu rozbił się na słupie (foto)

20.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Ponad 2 promile w organizmie miał kierowca peugeota, który w niedzielę 19 lutego ściął słup oświetleniowy na ul. Piłsudskiego.
Do wypadku doszło ok. godz. 17.00. Kierujący peugeotem 32-letni mieszkaniec Wyszkowa nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w słup latarni i znak drogowy. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.
Policja przypomina, że za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.
fot. KPP Wyszków
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
W lepszej sytuacji niż inne szkoły

W lepszej sytuacji niż inne szkoły

Spotkanie z zastępcą burmistrza Anetą Kowalewską i naczelnikiem wydziału edukacji Sławomirem Cieślakiem, które odbyło się 26 października w Zespole Skół na Polonezie, nie  przyciągnęło wielu osób. Oprócz dyrekcji i reprezentacji pedagogów obecna była niewielka grupa rodziców. Reforma oświaty, jeden z tematów spotkania, wzbudza wszędzie emocje.  – U państwa, widzę, na razie nieco mniejsze – zauważyła zastępca burmistrza. – Pewnie dlatego, że zespołów szkół dotyczy w mniejszym stopniu.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Wyszkowianie płacą za upadłość SKOK

INTERWENCJA: Wyszkowianie płacą za upadłość SKOK

Minęły prawie 2 lata od upadku SKOK Wołomin, który swoją placówkę miał również w Wyszkowie. Większości jej klientów udało się odzyskać pieniądze, ale – jak się właśnie okazuje – to nie koniec ich kłopotów. Dostają bowiem wezwania od syndyka do uiszczenia opłaty na rzecz masy upadłościowej! – A czy rozliczono tych, co pokradli pieniądze? – pyta nasz zbulwersowany czytelnik.
zobacz więcej
Ciasne, ale własne (foto)

Ciasne, ale własne (foto)

Kolejne miejsce na dworcu PKP zostało udostępnione organizacji społecznej. W piątek 15 czerwca uroczyście otwarto pomieszczenie dla Klubu Przyrodniczo-Leśniczego „Leśna szkoła”, które znajduje się w budynku dworca PKP.
zobacz więcej
Wspólnie kibicowaliśmy Polsce (foto)

Wspólnie kibicowaliśmy Polsce (foto)

Kilkuset wyszkowian we wtorkowe popołudnie w strefie kibica wspólnie obejrzało pierwszy mecz polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
fotobudka star - czarne tło
manhattan
manhattan