Pieszy ranny w wypadku

Wydarzenia

Pieszy ranny w wypadku

28.12.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym ranny został pieszy. Do zdarzenia doszło w czwartek 27 grudnia wieczorem na terenie gminy Brańszczyk. 
Wypadek, w którym poszkodowany został 55-letni mieszkaniec gm. Brańszczyk, miał miejsce ok. godz. 21.30 w Białymbłocie-Kobyla. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 58-letni kierowca citroena potrącił pieszego, który nagle znalazł się na tym samym pasie ruchu. Ranny pieszy trafił do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że kierowca citroena był trzeźwy. Od pieszego pobrano krew do badania.
Policja przypomina, że o bezpieczeństwo na drogach powinni dbać nie tylko kierowcy i motocykliści, ale również rowerzyści i piesi. Do tych ostatnich apeluje o noszenie odblasków, które znacznie poprawiają widoczność i mogą uratować życie.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

LIST DO REDAKCJI: Gimnazjum nr 2 i co po nim?

We wrześniu tego roku, jako nauczyciele przeznaczonego do wygaszenia Gimnazjum nr 2  w Wyszkowie, na łamach lokalnych gazet, opublikowaliśmy list otwarty do mieszkańców Wyszkowa. Dzieliliśmy się z Państwem naszymi obawami, które dotyczyły likwidacji szkoły w budynku przy ul. Sowińskiego 55. Zapowiadaliśmy swoją determinację w działaniach mających na celu obronę szkoły. Dlatego czujemy się zobowiązani zdać Państwu sprawozdanie z tego, co dotychczas się wydarzyło w tej sprawie. Dziś mamy pierwszy sukces. Mamy zapewnienie władz miasta, że w budynku tym nadal będą prowadzone lekcje. Ale czy normalna szkoła zapewniająca ciągłość uczenia dzieci przez wiele lat?
zobacz więcej
INTERWENCJA: Niby tylko 5 metrów kwadratowych…

INTERWENCJA: Niby tylko 5 metrów kwadratowych…

O prawdziwej rewolucji może mówić część mieszkańców bloku nr 51 przy ul. Sowińskiego, tzw. bloku rotacyjnego. Po wielu latach Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przyszłość” upomniała się o kilka metrów kwadratowych, które w dokumentach należą do korytarza, ale od wielu, wielu lat zaadaptowane są na mieszkania. Niby tylko 5 m kw., ale w niektórych przypadkach oznacza to rujnowanie całego mieszkania…
zobacz więcej
Zaatakował i okradł przechodnia

Zaatakował i okradł przechodnia

Nawet 12 lat więzienia grozi 27-latkowi, który na ul. Sowińskiego napadł na mężczyznę i ukradł mu kilka tysięcy złotych.
zobacz więcej
Coraz mniej ludzi się szczepi. Więcej choruje na grypę

Coraz mniej ludzi się szczepi. Więcej choruje na grypę

Nieznacznie, ale przybywa w powiecie osób uchylających się od szczepień. Skutkuje to wzrostem zachorowań, np. na krztusiec w 2015 r. zachorowało 60 osób, a w 2016 już 89. Wzrosła też liczba osób chorujących na grypę i choroby grypopodobne.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku