Piękna akcja na piękny jubileusz

Wydarzenia

Piękna akcja na piękny jubileusz

25.04.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Sporych rozmiarów nabrała organizowana przez MKS Bug Wyszków zbiórka żywności „Rodacy Bohaterom”. Prowadzona będzie jeszcze tylko do końca tego tygodnia.
Zbiórka to jeden ze sposobów na uczczenie 95-lecia Bugu Wyszków. – Kładziemy nie tylko nacisk na sport, ale chcemy też wychowywać – podkreśla prezes Dariusz Andrzejewski. W poprzednich latach klub prowadził zbiórki m.in. na rzecz podopiecznych domu dziecka, dzieci, które święta spędzały w szpitalu oraz dla ubogich.
Tym razem Bug przyłączył się do akcji „Rodacy Boahterom” organizowanej przez Stowarzyszenie Odra – Niemen. Akcja spotkała się ze sporym odzewem. Siedziba klubu zamieniła się w magazyn makaronu, ryżu, mąki, herbaty, kawy, słodyczy, konserw – generalnie żywności długoterminowej. Najmłodsi piłkarze przynieśli też maskotki, starsi – piłki.
Jeśli ktoś jeszcze chciałby się do akcji przyłączyć, może to zrobić do 30 kwietnia. Produkty można składać w biurze klubu, ul. Kościuszki 54 (budynek WOSiR-u), tel. 538-356-835.
Kolejną akcją planowaną na koniec czerwca, również w ramach jubileuszu klubu, będzie zbiórka krwi pod hasłem „95 litrów krwi na 95-lecie”.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom