Paczkomaty blisko Ciebie w Wyszkowie

Wydarzenia

Paczkomaty blisko Ciebie w Wyszkowie

04.11.2019
autor: Materiał zewnętrzny
Sprawdź, gdzie pojawiły się najnowsze Paczkomaty, a także poznaj ofertę wygodnego nadawania i odbierania przesyłek 24/7.

Paczkomaty to nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością polubią osoby często zamawiające przez Internet oraz takie, które same regularnie wysyłają innym paczki i zależy im, by te docierały naprawdę szybko.

Zobacz, dlaczego warto wybrać Paczkomaty, a także jak nadać i odebrać w nich paczkę?

 

Dlaczego Paczkomaty?

Paczkomaty to wygodne rozwiązanie umożliwiające wysyłanie paczek na terenie całej Polski. To świetna opcja dla tych, którzy nie lubią być ograniczani przez czas otwarcia placówek pocztowych, a także chcą odbierać swoje paczki wygodnie - bez kolejek, a po drodze, blisko swojego miejsca zamieszkania.

Sieć Paczkomatów intensywnie się rozwija, dlatego prawdopodobieństwo, że znajdziesz w swojej najbliższej okolicy kilka Paczkomatów jest naprawdę ogromne!

Przez całą dobę!

Możesz odbierać i wysyłać paczki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, a także liczyć na ich doręczenie już następnego dnia.

Błyskawiczna wysyłka

Aż 98% paczek dociera już na drugi dzień do odbiorcy. To jednak nie wszystko!

Różne gabaryty paczek

W Paczkomatach możesz nadać paczki o kilku gabarytach, a także zrobisz to w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Płatność kartą

Co więcej, Paczkomaty zapewniają opcję płatności kartą lub przez PayByLink za przesyłki pobraniowe, co tylko zwiększa komfort korzystania z Paczkomatów.
 

Paczkomaty w Wyszkowie

Na ul. Serockiej 4 w Wyszkowie pojawił się nowy Paczkomat, który został ulokowany zaraz przy sklepie elektrycznym. Inne Paczkomaty i punkty POP w okolicy, możesz sprawdzić na tej stronie.

 

Jak nadać paczkę?

Bezpośrednio w Paczkomacie

Zastanawiasz się, jak nadać paczkę w Paczkomacie? To bardzo proste! W Paczkomacie możesz nadać paczkę na dwa sposoby. Pierwszy z nich to nadanie paczki bezpośrednio w Paczkomacie. Jak to zrobić? Wprowadź wszystkie dane na ekranie, zapłać na usługę używając karty, a na sam koniec poczekaj na SMS z informacją o dokonaniu płatności.

Za pośrednictwem Managera Paczek

Jaki jest drugi sposób? Możesz także utworzyć konto Na stronie Inpostu w dziale Manager Paczek. W sekcji "Wyślij przesyłki" wygenerujesz etykietę, uzupełnisz ją, a także opłacisz usługę. Na tym etapie pozostaje Ci przygotować paczkę i nakleić na nią etykietę i nadać w Paczkomacie.

 

Jak odebrać paczkę?

Paczkę możesz odebrać z Paczkomatu po tym, jak dostaniesz powiadomienie z kodem odbioru. Jest to 6 cyfr, które wpisujesz na ekranie wraz ze swoim numerem telefonu. Po wpisaniu otworzy się skrytka, z której możesz wziąć swoją paczkę. Na odbiór masz 48 godzin.

Wygodna aplikacja mobilna

Warto skorzystać także z wygodnej aplikacji InPost Mobile. Ma ona sporo przydatnych funkcji, które ułatwią zarządzanie paczkami, a także otrzymywanie powiadomień o możliwości odbioru, gdy akurat przechodzisz obok Paczkomatu.

Paczkomaty to nowoczesne rozwiązanie, które sprawia, że nadawanie, jak i odbieranie paczek jest naprawdę wygodne. Możesz to robić 24/7, dokładnie wtedy, gdy masz chwilę, by się tym zająć.

Jeśli często wysyłasz paczki bądź zamawiasz coś przez Internet, to sprawdź Paczkomaty w swojej okolicy i wybierz opcję, która oszczędzi nie tylko Twój czas, ale także i pieniądze.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020