Ogromna tragedia na drodze. Nie żyją cztery osoby (foto)

Wydarzenia

Ogromna tragedia na drodze. Nie żyją cztery osoby (foto)

16.05.2019
autor: KPP Wyszków
Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęło czterech mężczyzn. To niewyobrażalny dramat kilku rodzin, które czekały na powrót z pracy swoich synów, mężów, ojców. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę. To od naszych decyzji zależy bezpieczeństwo także innych uczestników dróg. Pamiętajmy o tym!
 
W środę kilka minut po godz. 18 dyżurny KPP w Wyszkowie otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 62 w okolicach miejscowości Kamieńczyk na odcinku z Wyszkowa do Łochowa. Jak wynika z pierwszych informacji ustalonych przez policjantów na miejscu wypadku, kierujący nissanem primastar jadący w kierunku Łochowa podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo i dachował. Samochodem podróżowało sześciu mężczyzn z powiatu węgrowskiego. Czterech z nich niestety zginęło, jeden przebywa w szpitalu, jeden po udzieleniu pomocy medycznej wrócił do domu.
 
Wiadomo, że mężczyźni wracali z pracy. Wszyscy dobrze się znali, mieszkali blisko siebie. Niestety dla czterech z nich (24-51 lat) to był ostatni wspólny dzień w pracy. Oni już nigdy nie wrócą do swoich najbliższych. To ogromna tragedia rodzin, które czekały na nich w domu.
 
Przez kilka godzin droga między Wyszkowem a Łochowem była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu zdarzenia pracowało 11 policjantów, którzy m.in. przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i przeprowadzili oględziny. Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają wyszkowscy kryminalni.
 
Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę. To od naszych decyzji zależy bezpieczeństwo także innych uczestników dróg. Życie masz tylko jedno, chroń je!
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kredyty dla osób zadłużonych czyli jak łatwo wpaść w spiralę długów

Kredyty dla osób zadłużonych czyli jak łatwo wpaść w spiralę długów

Termin „dłużnik”, choć ma zabarwienie negatywne, dotyczy wielu Polaków, którzy aktualnie spłacają swoje zobowiązania finansowe. Oczywiście każdy pragnie uniknąć ów sytuacji, gdy będzie winny zwrócić większą lub mniejszą kwotę pieniędzy lecz w dzisiejszych czasach, gdy nasze życie stało się poniekąd życiem na kredyt, jest to po prostu niemożliwe. Ponieważ wysoki poziom konsumpcji jest stanem naturalnym, równie powszechnym wydaje się zaciąganie zobowiązań finansowych. Problem pojawia się w momencie, gdy nie jesteśmy w stanie uregulować ich w wyznaczonym czasie.
zobacz więcej
Terytorialsi złożyli przysięgę (foto)

Terytorialsi złożyli przysięgę (foto)

Kolejną przysięgę żołnierze 5. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej, w tym mieszkańcy powiatu wyszkowskiego, złożyli w niedzielę 25 listopada na Rynku Miejskim w Węgrowie.
zobacz więcej
Okna energooszczędne - jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

Okna energooszczędne - jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

Prawidłowo wybrane okna to jeden z fundamentów ograniczania własnego śladu węglowego, a zarazem sposób nawet znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie. Jakie czynniki wziąć pod uwagę, aby mieć pewność, że wstawia się najlepsze okna energooszczędne? Przede wszystkim należy współpracować ze sprawdzonymi producentami. Poza wysokiej jakości ofertą, takie firmy zapewniają profesjonalne doradztwo.
zobacz więcej
Stabilizacja w wyszkowskiej straży (foto)

Stabilizacja w wyszkowskiej straży (foto)

Z dniem 15 listopada 2019 r. Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej powołał mł. bryg. mgr. inż. Marka Krzyżańskiego na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie. Akt powołania podczas uroczystości w wyszkowskiej komendzie wręczył mu komendant wojewódzki nadbryg. Bogdan Łasica.
zobacz więcej
Zitcom