Ogromna tragedia na drodze. Nie żyją cztery osoby (foto)

Wydarzenia

Ogromna tragedia na drodze. Nie żyją cztery osoby (foto)

16.05.2019
autor: KPP Wyszków
Wyszkowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, w którym zginęło czterech mężczyzn. To niewyobrażalny dramat kilku rodzin, które czekały na powrót z pracy swoich synów, mężów, ojców. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę. To od naszych decyzji zależy bezpieczeństwo także innych uczestników dróg. Pamiętajmy o tym!
 
W środę kilka minut po godz. 18 dyżurny KPP w Wyszkowie otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 62 w okolicach miejscowości Kamieńczyk na odcinku z Wyszkowa do Łochowa. Jak wynika z pierwszych informacji ustalonych przez policjantów na miejscu wypadku, kierujący nissanem primastar jadący w kierunku Łochowa podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo i dachował. Samochodem podróżowało sześciu mężczyzn z powiatu węgrowskiego. Czterech z nich niestety zginęło, jeden przebywa w szpitalu, jeden po udzieleniu pomocy medycznej wrócił do domu.
 
Wiadomo, że mężczyźni wracali z pracy. Wszyscy dobrze się znali, mieszkali blisko siebie. Niestety dla czterech z nich (24-51 lat) to był ostatni wspólny dzień w pracy. Oni już nigdy nie wrócą do swoich najbliższych. To ogromna tragedia rodzin, które czekały na nich w domu.
 
Przez kilka godzin droga między Wyszkowem a Łochowem była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy. Na miejscu zdarzenia pracowało 11 policjantów, którzy m.in. przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i przeprowadzili oględziny. Dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają wyszkowscy kryminalni.
 
Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę. To od naszych decyzji zależy bezpieczeństwo także innych uczestników dróg. Życie masz tylko jedno, chroń je!
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kolejne wypadki na pasach!

Kolejne wypadki na pasach!

W ubiegłym tygodniu doszło do kolejnych wypadków na przejściach dla pieszych, na ul. Pułtuskiej i znów na I AWP. W obu przypadkach autami kierowały kobiety, również kobiety zostały potrącone.
zobacz więcej
Refundacja sprzętu rehabilitacyjnego – wymogi

Refundacja sprzętu rehabilitacyjnego – wymogi

Wsparcie państwa za pomocą dofinansowania NFZ to w większości jedyna szansa, aby niepełnosprawni mogli sobie pozwolić na zakup sprzętu rehabilitacyjnego ułatwiającego codzienne funkcjonowanie. Przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje, z którymi powinna zapoznać się każda niepełnosprawna osoba starająca się o dofinansowanie od państwa Polskiego. Jakie są wymogi uzyskania dofinansowania NFZ?
zobacz więcej
Mandat opłacisz kartą

Mandat opłacisz kartą

Po 25 stycznia mandaty wystawiane przez wyszkowską drogówkę będzie można zapłacić kartą, od razu w radiowozie. Na przełomie stycznia i lutego radiowozy drogówki w całej Polsce mają być wyposażone w terminale płatnicze do obsługi płatności z użyciem kart płatniczych i BLIKA.
zobacz więcej
Nauczyciele zgłaszają wątpliwości. Burmistrz odpowiada

Nauczyciele zgłaszają wątpliwości. Burmistrz odpowiada

Pragniemy uzyskać informację od Pana Burmistrza, czy podejmowane przez Panią Dyrektor Agnieszkę Deptułę próby zaniechania działań nauczycieli mających na celu reaktywowanie Szkoły Podstawowej nr 4 są realizacją wdrażania reformy oświaty w Wyszkowie?” – w liście do otwartym do burmistrza piszą nauczyciele Gimnazjum nr 2.
Jestem zwolennikiem bezpośredniej rozmowy, współpracy i rozwiązywania problemów, ale skoro Państwo wolą debatę medialną, Waszą wolę szanuję” –  rozpoczyna się odpowiedź Grzegorza Nowosielskiego.
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom