Ogólnopolska Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

Wydarzenia

Ogólnopolska Parada Seniorów „Dojrzali Wspaniali”

09.08.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Fundacja „Zaczyn”, z którą współpracuje Rada Seniorów Gminy Wyszków, zaprasza do Warszawy 2 września na IV edycję Ogólnopolskiej Parady Seniorów „Dojrzali Wspaniali” – czyli wielkie święto całej społeczności seniorów i ich rodzin. Gmina Wyszków zapewnia bezpłatny transport, zapisy do 22 sierpnia.
Parada rozpocznie się o godz. 12 przy rondzie Charles’a de Gaulle’a (początek ul. Nowy Świat), Następnie planowany jest przemarsz na teren Uniwersytetu Warszawskiego (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28), gdzie odbędzie się Piknik Pokoleń.
Przemarsz ma być wspólną i radosną manifestacją solidarności międzypokoleniowej i energii drzemiącej w społeczeństwie 60+. Na uczestników czekać będą punkty informacyjne, a także przygotowane przez fundację „Zaczyn” transparenty, flagi, gwizdki, wuwuzele. Wskazane jest również zabranie własnych transparentów i kolorowych gadżetów wyróżniających się w tłumie. Na miejscu będą też czekać londyńskie autobusy z odsłoniętym dachem i nagłośnieniem. Paradzie będą towarzyszyć bębniarze, orkiestry i didżeje.
Na terenie Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się Piknik Pokoleń. Każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnych badań, różnych aktywności, poczęstunku, drobnych prezentów, dancingu z DJ Wiką, koncertu gwiazd i wielu innych atrakcji. Szczegóły na stronie www.parada.zaczyn.org. 
Gmina Wyszków wspólnie z Radą Seniorów proponuje seniorom skorzystanie z bezpłatnego transportu na to radosne święto, na którym będzie można spotkać seniorów z całej Polski.
Zapisy na wyjazd przyjmowane są do 22 sierpnia w urzędzie miejskim, pokój 116 lub telefonicznie tel. 605-071-901 u pełnomocnika burmistrza ds. senioralnych Lidii Stępkowskiej.
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość