Odkurzacz centralny BEAM towarzyszem kobiety sukcesu

Wydarzenia

Odkurzacz centralny BEAM towarzyszem kobiety sukcesu

21.12.2019
autor: materiał zewnętrzny
Wyobraźmy sobie współczesną kobietę, która w swoim życiu łączy wiele ról społecznych. Będąc matką i żoną dba o porządek w domu oraz ciepły posiłek każdego dnia. W pracy kieruje zespołem ludzi i codziennie walczy o najlepszych klientów firmy.
 
Do tego, w czasie wolnym wyjeżdża w góry i uprawia ekstremalną wspinaczkę. Aby pogodzić tak wiele różnych wcieleń musi doskonale zarządzać swoim czasem, ale również umiejętnie korzystać z dostępnych narzędzi ułatwiających jej spełnianie poszczególnych ról. W pracy – przyda się automatycznie synchronizowany kalendarz oraz powiadomienia w telefonie, które nie pozwolą zapomnieć o najważniejszych spotkaniach i deadlinach. Wygodne, dopasowane do wzrostu i wagi krzesło to ważna kwestia, jeśli zależy nam na zdrowym kręgosłupie. Istotny będzie też szybki komputer.

Hobby w postaci wspinaczki górskiej poza szkoleniem u zawodowca wymaga zaopatrzenia się w odpowiednie obuwie, dopasowany kask, mocne karabinki i uprzęże, a także dobrej jakości plecak wspinaczkowy.

W domu dobrze jest mieć urządzenia ułatwiające codzienne czynności związane z gotowaniem, sprzątaniem, praniem i prasowaniem. Szybkowary i roboty wielofunkcyjne – zostały stworzone po to, aby oszczędzać czas spędzony na przygotowywaniu potraw. Pralko-suszarki nie tylko odświeżą nasze ubrania, ale także wybierając odpowiedni program unikniemy konieczności prasowania. Centralny odkurzacz – nie dość, że będzie bardziej skuteczny niż zwykłe odkurzacze, dzięki większej mocy ssania - dodatkowo zajmie mniej miejsca w schowku gospodarczym. Możemy zapomnieć o potykaniu się o długie, splątane kable i przenoszeniu ciężkiego korpusu odkurzacza z pokoju do pokoju. Wystarczy przepięcie się w kolejne gniazdo. Odkurzacz centralny Beam to funkcjonalne rozwiązanie w domach posiadających więcej niż jedną kondygnację. Decydując się na odkurzacz centralny problem noszenia sprzętu po schodach przestaje istnieć – jednostka centralna zostaje zamontowana w garażu lub kotłowni, a mobilny staje się tylko lekki wąż, rura i ssawka. Centralne odkurzacze Beam cechują się możliwością wymiany akcesoriów, dzięki czemu ich żywotność jest jeszcze dłuższa.

Łączenie roli kierowniczki, Pani domu i sportowca wymaga od kobiet zaradności i umiejętnego operowania czasem. Ale brak konieczności rezygnowania z którejkolwiek z tych ról – z pewnością daje kobietom spełnienie.

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom