Obaj pijani i z zanikami pamięci

Wydarzenia

Obaj pijani i z zanikami pamięci

12.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Noc na komendzie spędzili dwaj mężczyźni, którzy po pijanemu rozbijali się skodą po Wyszkowie. Początkowo żaden z nich nie chciał się przyznać do kierowania samochodem. Przebieg zdarzenia przypomnieli sobie po wytrzeźwieniu i nocy spędzonej w policyjnym areszcie.
W sobotę 10 marca ok. godz. 6.30 wyszkowska policja została poinformowana, że samochód osobowy wjechał w ogrodzenie posesji przy ul. Świętojańskiej. Na miejscu policjanci zastali uszkodzoną skodę, jej właściciela i jeszcze jednego mężczyznę, który również podróżował osobówką. 36-letni właściciel pojazdu oraz jego kolega z powiatu wyszkowskiego mieli blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Nie chcieli wskazać, kto kierował pojazdem, ich wyjaśnienia były niespójne, zasłaniali się niepamięcią.
Na przypomnienie sobie wydarzeń mieli całą noc, którą spędzili na komendzie. Do kierowania pojazdem przyznał się 36-latek. Usłyszał już zarzuty, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, obligatoryjnie zostanie też pozbawiony prawa jazdy.
- Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości – podkreśla podkom. Damian Wroczyński z wyszkowskiej policji. - Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Najczęściej komentowane

Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
manhattan
manhattan