Nowy naczelnik gospodarki komunalnej

Wydarzenia

Nowy naczelnik gospodarki komunalnej

24.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od 1 marca miejski wydział gospodarki komunalnej, mieszkalnictwa i rolnictwa będzie miał nowego szefa – Roberta Garbarczyka.
Wydział gospodarki komunalnej to jedna z newralgicznych komórek urzędu miejskiego, nadzorująca m.in. odśnieżanie, utrzymanie dróg i zieleni miejskiej. Dotychczasowy naczelnik Michał Szewczyk, który pełnił tę funkcję od 1 sierpnia 2015 r., odchodzi z powodu osobistych planów.
Z dniem 1 marca, w ramach awansu wewnętrznego, obejmie Robert Garbarczyk, od wielu lat pracownik wydziału inwestycji.
Nowy naczelnik ma 41 lat. Jest absolwentem wydziału administracji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Ma za sobą również szereg kursów i szkoleń z zakresu planowania i realizacji procesów inwestycyjno - budowlanych, zamówień publicznych, oceny oddziaływania inwestycji na środowisko, postępowania administracyjnego.
W urzędzie miejskim pracuje od ponad 8 lat, wcześniej przez wiele lat był kierownikiem serwisu Canal+ Polska w Warszawie.
- Posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu planowania, koordynacji zadań inwestycyjnych i strategii rozwoju gminy, negocjacji i współpracy z kontrahentami, praktykę w rozwiązywaniu problemów technicznych. Jego dotychczasowe doświadczenie w zakresie wielopłaszczyznowej współpracy urzędowej i znajomość infrastruktury gminy oraz jej utrzymania nie pozostawały bez znaczenia przy dokonanym wyborze - argumentuje burmistrz Grzegorz Nowosielski.
Robert Garbarczyk od urodzenia jest mieszkańcem Wyszkowa (mieszka na osiedlu Prosta). Interesuje się turystyką, fotografią, kulinariami, aktywnie uprawia turystykę rowerową. Od wielu lat z pasją angażuje się w wolontariat, działając m.in. w wyszkowskim Hufcu ZHP „Rój Promienistych” (w chwili obecnej piastuje funkcję skarbnika). Został odznaczony Brązowym Krzyżem „Za Zasługi dla ZHP”.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość