Nowy naczelnik gospodarki komunalnej

Wydarzenia

Nowy naczelnik gospodarki komunalnej

24.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Od 1 marca miejski wydział gospodarki komunalnej, mieszkalnictwa i rolnictwa będzie miał nowego szefa – Roberta Garbarczyka.
Wydział gospodarki komunalnej to jedna z newralgicznych komórek urzędu miejskiego, nadzorująca m.in. odśnieżanie, utrzymanie dróg i zieleni miejskiej. Dotychczasowy naczelnik Michał Szewczyk, który pełnił tę funkcję od 1 sierpnia 2015 r., odchodzi z powodu osobistych planów.
Z dniem 1 marca, w ramach awansu wewnętrznego, obejmie Robert Garbarczyk, od wielu lat pracownik wydziału inwestycji.
Nowy naczelnik ma 41 lat. Jest absolwentem wydziału administracji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Ma za sobą również szereg kursów i szkoleń z zakresu planowania i realizacji procesów inwestycyjno - budowlanych, zamówień publicznych, oceny oddziaływania inwestycji na środowisko, postępowania administracyjnego.
W urzędzie miejskim pracuje od ponad 8 lat, wcześniej przez wiele lat był kierownikiem serwisu Canal+ Polska w Warszawie.
- Posiada wiedzę i doświadczenie z zakresu planowania, koordynacji zadań inwestycyjnych i strategii rozwoju gminy, negocjacji i współpracy z kontrahentami, praktykę w rozwiązywaniu problemów technicznych. Jego dotychczasowe doświadczenie w zakresie wielopłaszczyznowej współpracy urzędowej i znajomość infrastruktury gminy oraz jej utrzymania nie pozostawały bez znaczenia przy dokonanym wyborze - argumentuje burmistrz Grzegorz Nowosielski.
Robert Garbarczyk od urodzenia jest mieszkańcem Wyszkowa (mieszka na osiedlu Prosta). Interesuje się turystyką, fotografią, kulinariami, aktywnie uprawia turystykę rowerową. Od wielu lat z pasją angażuje się w wolontariat, działając m.in. w wyszkowskim Hufcu ZHP „Rój Promienistych” (w chwili obecnej piastuje funkcję skarbnika). Został odznaczony Brązowym Krzyżem „Za Zasługi dla ZHP”.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku

Sonda

Kto, Twoim zdaniem, wygrał debatę kandydatów na burmistrza?
(Materiały z debaty na naszej stronie www i naszym kanale YT)
22.16% (195 głosów)
28.98% (255 głosów)
7.05% (62 głosów)
7.39% (65 głosów)
34.43% (303 głosów)
manhattan