Nowa siedziba  ZUS (foto)

Wydarzenia

Nowa siedziba ZUS (foto)

04.01.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Zgodnie z zapowiedziami, 3 stycznia o godz. 8 otwarto nową salę obsługi klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ul. Chopina 9. Atrakcyjna lokalizacja w centrum Wyszkowa, brak barier architektonicznych, 100 m do inspektoratu ZUS, który pozostaje w budynku przy ul. Sowińskiego – podczas uroczystości otwarcia wyliczała dyr. oddziału ZUS w Płocku Beata Pawlińska-Wiak.
Gościem uroczystości była również prezes ZUS Gertruda Uścińska. - Naszym zadaniem jest rzetelne wykonywanie szerokiego wachlarza usług na rzecz ubezpieczonych. Dla każdej społeczności lokalnej takie miejsce jest ważne także ze względu na możliwość wymiany informacji – podkreśliła. - Chciałabym podziękować inicjatorom, którzy pomyśleli o nowoczesnym obiekcie.
Z problemami lokalowymi wyszkowski inspektorat ZUS boryka się od dawna. Pierwotnie nowa siedziba miała stanąć przy PZU. Teren jest teraz fragmentem placu Miejskiego. Za zrozumienie i współpracę podziękował burmistrz Grzegorz Nowosielski.
Nowa siedziba przy ul. Chopina została kupiona w 2015 r. - Odpowiada najwyższym standardom w Polsce – zapewniła Gertruda Uścińska. Prace trwały od września do 4 grudnia 2016 r.
Atrakcyjna lokalizacja w centrum Wyszkowa, brak barier architektonicznych, 100 m do inspektoratu ZUS, który pozostaje w budynku przy ul. Sowińskiego – wyliczała dyr. oddziału ZUS w Płocku Beata Pawlińska-Wiak. - W dotychczasowej sali było 6 stanowisk. W obecnej jest 9, zapewniających dyskretny kontakt z urzędnikami. Jest też kącik dla dzieci.
- Przyjazny urząd to dziś filozofia. Mądrych, kompetentnych ludzi już macie, a od dziś także nową salę obsługi – zauważył burmistrz.
- Nowa jakość, nowe miejsce, dobry wizerunek ZUS. Przypominam, że kilka lat temu były obawy, czy ZUS w Wyszkowie w ogóle będzie. Informatyzacja jest ważna, ale od bezpośredniego kontaktu nie uciekniemy - dodał starosta Bogdan Pągowski. Na pamiątkę podarował kierownik wyszkowskiego inspektoratu Barbarze Wiśniewskiej obraz.
- Cieszę się bardzo z tej jakości, cieszę się ze względu na osoby starsze i niepełnosprawne, które na tej zmianie skorzystają – podkreślił przewodniczący stowarzyszenia Ważna Róża Jan Woźniak.
Nową salę obsługi klientów poświęcił proboszcz parafii św. Wojciecha ks. Roman Karaś. Z gratulacjami na uroczystości pojawili się także dyrektor OPS, naczelnik Urzędu Skarbowego, zastępczyni dyrektora PUP
Sala obsługi klientów przy ul. czynna jest w poniedziałki w godz. 8 – 18 i od wtorku do piątku w godz. 8 – 15.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bricomarche
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan
manhattan