Notesy, notesiki - czyli dobry gadżet reklamowy

Wydarzenia

Notesy, notesiki - czyli dobry gadżet reklamowy

27.01.2019
autor: Red.
Fajny notes, w którym można zapisać różnego typu informacje z pewnością każdemu się przyda, właśnie dlatego notes jest bardzo dobrym gadżetem reklamowym, za pomocą którego można zwiększyć rozpoznawalność firmy i co istotne, zyskać nowych klientów.

 

Trafiony gadżet reklamowy

Notes to praktyczny prezent, który sprawdzi się w przypadku wielu grup docelowych. Będzie on idealnym gadżetem dla studentów, nauczycieli czy pracowników biurowych, wielu przyda się on zarówno w pracy, jak również w domu.

Notes można wręczyć potencjalnym klientom, pracownikom czy partnerom firmy. Notesy i notesiki często rozdawane są podczas konferencji, warsztatów, szkoleń, bądź targów – jak widać taki upominek sprawdza się w wielu, wielu przypadkach.

 

Mnóstwo możliwości

Oczywiście notes notesowi nierówny, warto więc zadbać o to, by ten nasz wyróżniał się na tle innych. Wyraźne, estetyczne logo to podstawa, w końcu w tym przypadku notes ma reklamować naszą firmę. Czy to wystarczy? Podpowiadamy, że warto również przemyśleć kolorystykę okładki notesów – dobrze, gdy będzie nawiązywała do kolorów, które już kojarzone są z naszą firmą, na przykład do jej logo.

W zależności od naszych preferencji możemy zdecydować się na notesy grubsze, na przykład stukartkowe, jak i cieńsze – dwudziestopięcio- lub pięćdziesięciokartkowe. Do wyboru mamy również wiele różnych formatów i wielkości, w notesach możemy umieścić również dowolną grafikę, cytat bądź dłuższy tekst. To oczywiście nie koniec. Drukarnie oferują notesy z podkładem kartonowym, notesy z oprawą klejoną, notesy na spirali metalowej, jak również z otworami do wpięcia w segregator czy z perforacją, ułatwiającą wyrywanie kartek.

Wybór jest ogromny, wystarczy odrobina czasu i kreatywności, by zwykły notes stał się doskonałym gadżetem reklamowym.Jeśli nie czujemy się dobrze w tego typu kwestiach zawsze możemy poprosić o pomoc specjalistów, którzy z pewnością pomogą nam znaleźć optymalne w naszym przypadku rozwiązanie.

 

Gdzie można zamówić notesy z logo?

Drukiem notesów z logo firmy zajmuje się wiele drukarni, wśród nich wymienić możemy firmę Enveloper, która od lat specjalizuje się w obsłudze poligraficznej firm. Wymieniona drukarnia oferuje nie tylko różnego typu notesy i notesiki, ale proponuje również druk wizytówek, teczek, papierów firmowych oraz wielu innych materiałów, które stanowią niezwykle ważny element w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.

Istotną częścią oferty drukarni są koperty, w tym koperty bąbelkowe z nadrukami. Jeśli będziemy chcieli wysłać notesy do naszych stałych klientów pamiętajmy, żeby je estetycznie zapakować w kopertę z logo, która nie tylko będzie potwierdzeniem profesjonalizmu firmy, ale też zabezpieczy notes przed zniszczeniem.

Drukarnia korzysta ze specjalistycznych urządzeń i wysokiej jakości tuszów, dzięki czemu wszelkie nadruki są trwałe i przyciągają uwagę.

Zbliża się 2019 rok, warto rozpocząć go z głową pełną pomysłów na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Życzymy powodzenia! Do dzieła!

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom