Nietypowa przedświąteczna akcja

Wydarzenia

Nietypowa przedświąteczna akcja

20.12.2017
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. czytelnik
Sporym zainteresowaniem cieszy się policyjna przedświąteczna akcja, podczas której ze stojącej przed komendą choinki można zabierać (bezkarnie!) ozdoby, czyli elementy odblaskowe. Jeden z naszych czytelników odblask zabrał, ale powiesił bombkę. Zachęca do tego również innych pieszych i rowerzystów.
Jak już informowaliśmy na łamach NW, bożonarodzeniową tradycję ubierania choinki policjanci postanowili wykorzystać do promowania elementów odblaskowych wśród pieszych i rowerzystów. Odblaskowa choinka stoi tuż przy wejściu na teren wyszkowskiej komendy. Policjanci zachęcają pieszych i rowerzystów, by podejść i wybrać wiszący element odblaskowy. – Wziąć i używać! – podkreśla rzecznik wyszkowskiej policji sierż. sztab. Marta Gierlicka.
Piesi i rowerzyści chętnie z propozycji wyszkowskich policjantów korzystają. Jeden z naszych czytelników postanowił akcję trochę urozmaicić. W miejsce odblasku, z którego – jak zapewnia – będzie korzystał, powiesił bombkę. – Inni również mogli by tak zrobić - zachęca. - Państwo napisaliście „Rozbierz policjantom choinkę”, a może zmienić ten tytuł, np. „Ubierz choinkę policjantom” albo „Zmień ubranie choince policjantów”.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Jak wyciągnęliśmy szabelkę, to nie po to, żeby ją schować (foto)

Jak wyciągnęliśmy szabelkę, to nie po to, żeby ją schować (foto)

- To, co nas tu skupiło, to trzy hasła z zaproszenia. Chcemy, żeby nasza parafia była wspólnotą tradycji, szacunku i odpowiedzialności. Chcemy bronić tych trzech wartości, które zostały zagrożone – podkreślają założyciele Komitetu Społecznego Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Rybienku Leśnym. Z parafianami spotkali się w niedzielę 18 marca w Szkole Podstawowej w Rybienku Leśnym.
zobacz więcej
Dni wielkiej radości (foto)

Dni wielkiej radości (foto)

Ponad dwa tysiące osób przyjechało do Wyszkowa, by 8 i 9 kwietnia podczas Diecezjalnych Dni Młodzieży cieszyć się miłością Boga i sobą nawzajem, wspólnie modlić się, a także po prostu wspaniale bawić. Były chwile wyciszenia, ale i zabawy podczas koncertów. Młodzi dwukrotnie przeszli ulicami miasta – w drodze krzyżowej i procesji palmowej – wielkich demonstracjach wiary, na które zapraszali wszystkich mieszkańców.
zobacz więcej
Reaguj na zagrożenia!

Reaguj na zagrożenia!

- to jedno z haseł Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Za pomocą Internetu każdy może zgłosić zagrożenie w swojej okolicy. Na reakcję policja ma trzy dni. W ciągu pierwszych dni funkcjonowania nowego systemu na mapę powiatu wyszkowskiego mieszkańcy nanieśli ok. 30 zagrożeń.
zobacz więcej
Bierzmowanie w św. Wojciechu (foto)

Bierzmowanie w św. Wojciechu (foto)

Maj to miesiąc nie tylko Komunii Świętych, ale też uroczystości Bierzmowania. 19 maja sakrament ten przyjęło 88 parafian św. Wojciecha, w zdecydowanej większości gimnazjaliści.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
manhattan