Nie żyje kierowca ciężarówki (foto)

Wydarzenia

Nie żyje kierowca ciężarówki (foto)

24.09.2019
autor: Sylwia Bardyszewska, fot. KPP Wyszków
Policja wyjaśnia przyczyny śmierci 57-letniego kierowcy ciężarówki, która we wtorek 24 września uderzyła w bariery na trasie S-8.
 
Do wypadku doszło przed godz. 6 w Tumanku. Ciężarówka jechała w kierunku Warszawy. Kierowca najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą, dlatego samochód zatrzymał się na barierach oddzielających pasy ruchu. Mimo reanimacji, zmarł. Sekcja zwłok wyjaśni, czy śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych, czy obrażeń odniesionych w wyniku wypadku.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Kredyt gotówkowy na mieszkanie – czy się opłaca?

Kredyt gotówkowy na mieszkanie – czy się opłaca?

Zakup mieszkania wiąże się z dużymi środkami pieniężnymi dla nabywcy. Nie każdy ma wystarczające możliwości finansowe, by móc od razu spłacić mieszkanie. W tej sytuacji pierwszym rozwiązaniem, które przychodzi do głowy jest kredyt hipoteczny. Według wielu klientów jest to najbardziej rozsądne opcja. Jednak instytucje finansowe oferują także kredyt gotówkowy, za który będziemy w stanie sfinansować zakup nieruchomości. Czy kredyt gotówkowy się opłaca? W jakiej sytuacji warto zaciągnąć kredyt gotówkowy na mieszkanie?
zobacz więcej
Pomnik Wolskiego z gwiazdą Dawida czy bez?

Pomnik Wolskiego z gwiazdą Dawida czy bez?

Na najbliższej sesji radni miejscy podejmą decyzję w sprawie budowy na placu Wyzwolenia pomnika byłego burmistrza Wyszkowa Stanisława Wolskiego. Do projektu uchwały załączone są dwie wizualizacje pomnika. W jednej podstawa pomnika ma kształt gwiazdy Dawida, w drugiej – podstawą jest kostka.
zobacz więcej
Utrudnienia na wjeździe do Wyszkowa

Utrudnienia na wjeździe do Wyszkowa

Wykonawca drogi S-8 zmienił tymczasowo organizację ruchu na węźle w Turzynie. Przez 2 tygdonie osoby jadące z Warszawy nie będą mogły w tym miejscu zjechać do Wyszkowa. Na wiadukcie wprowadzono ruch wahadłowy.
zobacz więcej
To są Talenty Wyszkowa (foto)

To są Talenty Wyszkowa (foto)

Szesnaścioro uczniów szkół średnich będzie w tym roku szkolnym otrzymywało stypendia z programu Talenty Wyszkowa. – Jesteście naszą dumą – do młodzieży zwrócił się burmistrz Grzegorz Nowosielski.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną