Nie żyją trzy młode kobiety

Wydarzenia

Nie żyją trzy młode kobiety

15.10.2018
autor: SYLWIA BARDYSZEWSKA
Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek 15 października wieczorem w Nowej Wsi, na drodze z Porządzia do Białegobłota. Zginęły trzy młode kobiety.
Policja na razie nie udziela szczegółowych informacji na temat zdarzenia. Podaje jedynie, że kierująca toyotą z niewiadomych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Zginęły podróżujące autem trzy młode kobiety.
Straż pożarna ruch kieruje objazdami.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Pracująca sobota

Pracująca sobota

Sobota 15 grudnia będzie dniem pracującym w Urzędzie Miejskim i Starostwie Powiatowym. Urzędnicy będą odpracowywali tego dnia wigilię.
zobacz więcej
Noc, którą poświęcili zabawie (foto)

Noc, którą poświęcili zabawie (foto)

Niemal dokładnie 100 dni, a dokładnie 99, czyli, jak obliczył wicestarosta, ponad 8 milionów sekund, pozostało do matury, gdy bawili się na balu studniówkowym tegoroczni maturzyści Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”. W sobotę 25 stycznia w Domu Weselnym „Sylwia” w Białymbłocie zabawę rozpoczęli dostojnym polonezem. Aby w pełni zadość uczynić tradycji, nie mogło też zabraknąć walca, a przede wszystkim podziękowań dla wszystkich, którzy tych młodych ludzi przygotowywali do przekroczenia progu dorosłości. A dla robiących ten krok – życzeń i dobrych rad na przyszłość.
zobacz więcej
Praca w biurze - wysokie wymagania stanowiska pracy

Praca w biurze - wysokie wymagania stanowiska pracy

Wysokie wymagania związane ze stanowiskiem pracy biurowej są związane z chęcią zmniejszenia obciążenia organizmu, a tym samym zmęczenia. Drugi powód to chęć unikania schorzeń, które w tej pracy mogą występować, jeśli nie przestrzega się określonych zasad.
zobacz więcej
Dziś studniówka, a za 106 dni... (foto)

Dziś studniówka, a za 106 dni... (foto)

W scenerii hollywodzkiej gali oscarowej podczas studniówki bawili się, 18 stycznia, maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego. Norwidziaki bal zorganizowały w hali sportowej swojej szkoły. - Zostawcie tu wiele dobrych emocji, bo za trzy miesiące w tej samej sali będziecie zdawać maturę - życzyła dyrektor Dorota Piotrowicz. 
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom