Neo-Nówka znów podbiła Wyszków (foto)

Wydarzenia

Neo-Nówka znów podbiła Wyszków (foto)

20.11.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Po raz kolejny Neo-Nówka zgromadziła komplet widzów w hali WOSiR. W niedzielne popołudnie 20 listopada kabaret świętował w Wyszkowie swoje 15-lecie. Była to prawdziwa uczta dla fanów „Neo-Nówki”, na scenie pojawiły się bowiem najsłynniejsze postacie, wykreowane przez kabaret przez minione lata.
Pojawiła się więc Wandzia Nierusz (Roman Żurek), która wraz z Księdzem (Radek Bielecki) i Szymkiem Ciupciakiem (Michał Gawliński) otworzyli jubileuszową imprezę. - Zorganizowaliśmy sobie urodziny za wasze pieniądze – żartowali. - Chcemy podziękować za te 15 lat, zabrać w sentymentalną podróż po naszych programach, żebyście odreagowali, zapomnieli o tym, czym was faszerują z telewizora.
Do Księdza dołączył oczywiście Kościelny. Na jubileuszu nie mogło zabraknąć też Luśki i Mietka Paciaciaków. Sympatię publiczności zaskarbił sobie opozycyjny kandydat na burmistrza (w tej roli Radek Bielecki), który obiecał rozładować korki na ul. Kościuszki, wybudować czwartą „Biedronkę”, zaprowadzić porządek na ul. Łącznej. – Ile można obiecywać stadion? A jak wygląda dworzec? – pytał również. I zaśpiewał protest song.  – Jeśli jest tu ktoś z władz miasta, proszę pamiętać: opozycja czuwa - dodał. Z kolei do Urzędu Miejskiego w Wyszkowie, celem „wyciągnięcia kasy”, zawitali Czesiek i Heniek. W bisach Neo-Nówka powróciła w chyba najsławniejszym skeczu „Niebo”. Zaprezentowała też fragment najnowszego programu, który będzie można zobaczyć w lutym.
Zespołowi towarzyszył niezawodny zespół Żarówki. Wraz z nim Neo-Nówka zaśpiewała kilka piosenek, w tym finałową: „15 lat bawimy świat. Wyszków, nie żałujcie artystom braw.”
fot. Sylwia Bardyszewska, Elżbieta Szczuka
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom