„Nasz Nowy Dom” znów u nas!

Wydarzenia

„Nasz Nowy Dom” znów u nas!

09.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Z początkiem sierpnia ekipa programu telewizji Polsat „Nasz Nowy Dom” ponownie zawitała do gminy Wyszków. Tym razem adaptuje dom, w którym mieszka Katarzyna Kamińska.
Kilka miesięcy temu licealistka uległa poważnemu wypadkowi, w którym straciła nogę. W zasadzie już w całym powiecie organizowanych jest wiele akcji charytatywnych, ponieważ na zakup protezy potrzeba ponad 100 tys. zł. Kasia porusza serca nie tylko swoją historią młodej dziewczyny, która walczy o to, by żyć tak aktywnie jak przed wypadkiem, ale też pogodą ducha, radością życia i optymizmem.
Póki co Kasia wciąż porusza się na wózku inwalidzkim. Nic więc dziwnego, że w akcję pomocy włączył się telewizyjny program prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Zdjęcie z Lucynowa, z rozpoczęcia remontu nr 9 w tym sezonie, ekipa zamieściła na swoim facebookowym fanpage’u 1 sierpnia.
Przypomnijmy, że program „Nasz Nowy Dom” już raz gościł w Wyszkowie. Wiosną 2014 r. wyremontowane zostało trzydziestometrowe mieszkanie rodziny Polaków, na jednym z miejskich blokowisk. Rodzina z jednej strony cieszyła się wówczas z narodzin kolejnego dziecka, z drugiej – próbowała poradzić sobie ze śmiercią mamy. Sytuacja, także finansowa, była trudna, a chodziło nie tylko o pomalowanie ścian, ale przede wszystkim wygospodarowanie w niewielkim lokum kąta dla każdego z członków rodziny. Emisja tamtego wzruszającego programu wywołała łzy w oczach wielu widzów.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość

Najczęściej komentowane

Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną