Najpopularniejszy Dzielnicowy wybrany

Wydarzenia

Najpopularniejszy Dzielnicowy wybrany

07.02.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Starszy aspirant Przemysław Deluga jest „Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2017”. Najwięcej głosów uzyskał również w naszej internetowej sondzie.
Głosy można było oddawać przez cały styczeń, wrzucając kupony do skrzynek w Urzędzie Gminy Rząśnik, posterunkach policji w Długosiodle, Somiance i Zabrodziu oraz oddając głosy na stronach internetowych wyszkowskiej policji i lokalnych mediów.
W plebiscycie wzięło udział 12 dzielnicowych ze wszystkich gmin powiatu wyszkowskiego. Łącznie oddano 10.993 głosów. Najwięcej głosów - 3.487 (w tym 2.143 na naszym portalu) - i tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2017 roku” otrzymał st. asp. Przemysław Deluga. Drugie miejsce zajęła mł. asp. Edyta Prus - 1.942 głosy (689 na naszym portalu), trzecie - mł. asp. Mariusz Krupa – 1.429 głosów (1.061 na naszym portalu).
St. asp. Przemysław Deluga służbę w Policji rozpoczął w 2005 r., funkcję dzielnicowego pełni od 2009 r. Obecnie jest dzielnicowym rejonu nr 3 w Wyszkowie. - Naszemu koledze serdecznie gratulujemy, a państwu dziękujemy za oddane głosy – podsumowuje rzecznik wyszkowskiej policji sierż. sztab. Marta Gierlicka.
Pozostali dzielnicowi: asp. sztab. Adam Pieńczuk – 420 głosów (227 w Nowym Wyszkowiaku), mł. asp. Marcin Kwiatkowski – 152 głosy (113 w NW), mł. asp. Michał Nożewski – 149 głosów (115 w NW), mł. asp. Ewa Wykowska – 1.256 głosów (603 w NW), asp. Paweł Łojek – 1.183 głosy (978 w NW), sierż. Katarzyna Ościłowska – 361 głosów (253 w NW), mł. asp. Paweł Chmielewski – 123 głosy (94 w NW), asp. Robert Walkowski – 158 głosów (122 w NW), sierż. Grzegorz Niemyski – 333 głosy (116 w NW).
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Ławeczka do ćwiczeń – czym jest i jakie daje efekty?

Ławeczka do ćwiczeń – czym jest i jakie daje efekty?

Ławeczka jest podstawowym przyrządem pozwalającym na wykonywanie nie tylko ćwiczeń typowo siłowych, ale również fitness, czy ogólnorozwojowych. Warto jednak wiedzieć, jaki rodzaj sprzętu będzie najlepszy do planowanych zastosowań, a także jakie musi mieć parametry. Bogatszy o tę wiedzę możesz wybrać się do sklepu sportowego lub dokonać zamówienia w sklepie internetowym.
zobacz więcej
Pola Nadziei już po raz ósmy

Pola Nadziei już po raz ósmy

Już po raz ósmy w Wyszkowie organizowana jest akcja Pola Nadziei, której celem jest zbiórka funduszy na potrzeby wyszkowskiego Hospicjum Domowego oraz propagowanie idei opieki hospicyjnej.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Miało być wielkie WOW (foto)

INTERWENCJA: Miało być wielkie WOW (foto)

… mówi część mieszkańców osiedli Prosta i Sowińskiego, gdzie niedawno oddano nowy plac zabaw. Ich zdaniem zabawki nie są takie, jak pokazywano podczas konsultacji. Rzeczywiście, przetarg wygrała firma, która zaproponowała urządzenia zbliżone do tych w projekcie. Z drugiej jednak strony od początku nie było w nim zabawek, których mieszkańcy teraz oczekują.
zobacz więcej
Aukcja WOŚP. Co będzie można wylicytować w Wyszkowie?

Aukcja WOŚP. Co będzie można wylicytować w Wyszkowie?

Kolację dla dwóch osób w domu burmistrza Grzegorza Nowosielskiego czy przejazd samochodem rajdowym z Kacprem Terlikowskim będzie można wylicytować podczas wyszkowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 14 stycznia. Przypominamy, że licytacja odbędzie się w Bibliotece Miejskiej o godz. 17.
zobacz więcej
mrówka - nowe godziny
Bricomarche-1
mrówka - nowe godziny