Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku

Wydarzenia

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku

18.02.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
St. asp. Przemysław Deluga po raz drugi został Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku. Głosowanie odbywało się przez cały miesiąc.
Wypełnione kupony można było wrzucać do skrzynek w Urzędzie Gminy w Rząśniku, posterunkach policji w Długosiodle, Somiance i Zabrodziu. Głosy można było oddać także w formie elektronicznej na stronie internetowej KPP w Wyszkowie oraz lokalnych mediów, m.in. Nowego Wyszkowiaka.
W plebiscycie udział wzięło 11 dzielnicowych ze wszystkich gmin powiatu wyszkowskiego. Łącznie oddano 4.751 głosów. Najwięcej, a tym samym tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku” otrzymał st. asp. Przemysław Deluga zdobywając 1.969 głosów. Drugie miejsce zajął sierż. szt. Grzegorz Niemyski z Posterunku Policji w Somiance, zdobywając 853 głosy, a trzecie asp. Paweł Łojek z Posterunku Policji w Zabrodziu, na którego głosowało 636 osób.
St. asp. Przemysław Deluga służbę w Policji rozpoczął w 2005 roku. Funkcję dzielnicowego pełni od roku 2009. Obecnie jest dzielnicowym rejonu nr 3 i 4 (w zastępstwie) w Wyszkowie. Tytuł „Dzielnicowego Roku” wygrał po raz drugi, był zwycięzcą również ubiegłorocznej edycji konkursu.
Wyszkowscy policjanci serdecznie gratulują koledze, a mieszkańcom dziękują za oddane głosy.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom