Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku

Wydarzenia

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku

18.02.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
St. asp. Przemysław Deluga po raz drugi został Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku. Głosowanie odbywało się przez cały miesiąc.
Wypełnione kupony można było wrzucać do skrzynek w Urzędzie Gminy w Rząśniku, posterunkach policji w Długosiodle, Somiance i Zabrodziu. Głosy można było oddać także w formie elektronicznej na stronie internetowej KPP w Wyszkowie oraz lokalnych mediów, m.in. Nowego Wyszkowiaka.
W plebiscycie udział wzięło 11 dzielnicowych ze wszystkich gmin powiatu wyszkowskiego. Łącznie oddano 4.751 głosów. Najwięcej, a tym samym tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku” otrzymał st. asp. Przemysław Deluga zdobywając 1.969 głosów. Drugie miejsce zajął sierż. szt. Grzegorz Niemyski z Posterunku Policji w Somiance, zdobywając 853 głosy, a trzecie asp. Paweł Łojek z Posterunku Policji w Zabrodziu, na którego głosowało 636 osób.
St. asp. Przemysław Deluga służbę w Policji rozpoczął w 2005 roku. Funkcję dzielnicowego pełni od roku 2009. Obecnie jest dzielnicowym rejonu nr 3 i 4 (w zastępstwie) w Wyszkowie. Tytuł „Dzielnicowego Roku” wygrał po raz drugi, był zwycięzcą również ubiegłorocznej edycji konkursu.
Wyszkowscy policjanci serdecznie gratulują koledze, a mieszkańcom dziękują za oddane głosy.
AK Finanse 728x90 (23.10.2019)
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Stracił prawko na Białostockiej (wideo)

Stracił prawko na Białostockiej (wideo)

Wyszkowscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującego, który ul. Białostocką pędził z prędkością 120 km/h, czyli aż o 70 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Poza mandatem i punktami karnymi mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
zobacz więcej
PiS wygrywa w okręgu i powiecie (foto)

PiS wygrywa w okręgu i powiecie (foto)

58,60% wyborców w powiecie wyszkowskim zagłosowało na Prawo i Sprawiedliwość. Na drugim miejscu znalazło się Polskie Stronnictwo Ludowe - 14,18%, na trzecim Koalicja Obywatelska - 12,49%. W poszczególnych gminach układało się to inaczej, zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem wyników.
Spośród wyszkowskich kandydatów najwięcej głosów w całym okręgu uzyskał Jerzy Żukowski (PiS).
Frekwencja w powiecie wyniosła 60,63%.
zobacz więcej
Jerzy Różycki ma symboliczny grób. Wyszkowianie na oficjalnej uroczystości (foto)

Jerzy Różycki ma symboliczny grób. Wyszkowianie na oficjalnej uroczystości (foto)

W uroczystości upamiętnienia polskich kryptologów – Mariana Rejewskiego, Jerzego Różyckiego i Henryka Zygalskiego – która odbyła się 6 wrześnie w Krakowie, brała udział kilkudziesięcioosobowa grupa z Wyszkowa. W Krypcie Panteonu Narodowego, w podziemiach kościoła świętych Piotra i Pawła, złożono w sarkofagu urny z ziemią z miejsc związanych ze śmiercią lub pochówkiem polskich kryptologów. Dla Jerzego Różyckiego (absolwenta wyszkowskiego gimnazjum z 1926 roku), który utonął w Morzu Śródziemnym 9 stycznia 1942 roku podczas katastrofy statku pasażerskiego „Lamoriciere”, to grób symboliczny. 
zobacz więcej
W Sylwestra i Nowy Rok prawie 70 interwencji

W Sylwestra i Nowy Rok prawie 70 interwencji

W Sylwestra i Nowy Rok wyszkowscy policjanci interweniowali prawie 70 razy. Ostatni dzień 2016 r. w policyjnym areszcie spędzili czterej mężczyźni. 31 grudnia doszło do jednego wypadku. Policjanci zatrzymali też… pijanego kierowcę karawanu.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku
Zitcom