Nagrodzony za uratowanie życia

Wydarzenia

Nagrodzony za uratowanie życia

13.08.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. www.mswia.gov.pl
Asp. Marcin Brdak, dowódca zastępu Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Wyszkowie za uratowanie życia człowiekowi został wyróżniony przez ministra spraw wewnętrznych.
Marcin Brdak (na fot. trzeci z prawej) znalazł się wśród funkcjonariuszy służb podległych MSWiA, którzy wykazali się wyjątkową postawą oraz zachowaniem, zaproszony do ministerstwa 9 sierpnia. Wyróżnienia wręczył im wiceminister Jarosław Zieliński.
Strażak z Wyszkowa 23 lipca, przejeżdżając samochodem przez Wolę Rasztowską, zauważył nieprzytomnego mężczyzny. Dzięki skutecznej, 20-minutowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej funkcje życiowe poszkodowanego udało się przywrócić i został on bezpiecznie przetransportowany do szpitala.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
LIST DO REDAKCJI: Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

LIST DO REDAKCJI: Uderz w stół, a nożyce się odezwą?

Marszałek Józef Piłsudski, którypotrafił wypowiadać się bardzo stanowczo w sprawach dotyczących naszej ojczyzny na pytanie o program naprawczy dla Polski powiedział wobec panoszącej się sprzedajnosci i prywaty krótko i nieparlamentarnie – "Bić ku… i złodziei". Środowisko Gazety Polskiej, które jest zdania, że maksyma Józefa Piłsudskiego jest dziś aktualna postanowiło hasło to użyć w reklamie swojej gazety, która ukazuje się od 1 marca w odnowionej pod względem formy i treści wersji. Reklama ta ukazała się również w Wyszkowie. Ku naszemu zdumieniu w minionym tygodniu w naszych lokalnych gazetach ukazało się oświadczenie wyszkowskiej PlatformyObywatelskiej, której działacze prawdopodobnie nie rozumieją kontekstu tych słów.
zobacz więcej
Hołd Żołnierzom Września 1939

Hołd Żołnierzom Września 1939

Mieszkańcy, władze miejskie i powiatowe, przedstawiciele szkół, Związku Piłsudczyków uczcili pamięć o Żołnierzach Września 1939 r. Kwiaty złożono 7 września przed pomnikiem Grupy Operacyjnej „Wyszków”.
zobacz więcej
Ostatnie prace na Okrzei

Ostatnie prace na Okrzei

To już ostatnie dni modernizacji ul. Okrzei – zapewnia gmina. Trwają prace wykończeniowie, m.in. z malowanie oznakowania.
zobacz więcej
INTERWENCJA: Jak ten teren ma wyglądać? (foto)

INTERWENCJA: Jak ten teren ma wyglądać? (foto)

Po wycince drzew teren przy skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Komisji Edukacji Narodowej (przy zjeździe na dawny most pontonowy) zmienił swoje oblicze. A zmieni jeszcze bardziej, kiedy powstanie dopuszczona w tym miejscu zabudowa wielorodzinna. 
zobacz więcej
fotobudka star - czarne tło
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
fotobudka star - czarne tło