Na Kościuszki kolejne zakazy wjazdu (foto)

Wydarzenia

Na Kościuszki kolejne zakazy wjazdu (foto)

04.08.2016
autor: Sylwia Bardyszewska
Zamknięte skrzyżowanie z ul. Sowińskiego, wiadukt i wyjazd z ul. 11 Listopada, ale otwarty zjazd w ul. 3 Maja – takie zmiany w środę 3 sierpnia wprowadzono na modernizowanej ul. Kościuszki.
Zgodnie z zapowiedziami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, z początkiem sierpnia rozpoczęła się budowa drugiej połowy ronda na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z Sowińskiego i 3 Maja, przez co niemożliwy jest już wyjazd z ul. Sowińskiego. 
Jednocześnie częściowo otwarto drugą połowę skrzyżowania. Z ul. Kościuszki można już wjechać w 3 Maja, ale ruch w drugą stronę nie został jeszcze puszczony. Mamy nadzieję, że nastąpi to wkrótce. Do centrum miasta będzie można się wówczas dostać wyjeżdżając z ul. 3 Maja na Kościuszki, następnie w 11 Listopada i Pułtuską.
Ul. Kościuszki przebudowywana jest na całym odcinku. Od ul. Daszyńskiego obecnie można dojechać do skrzyżowania z 11 Listopada. Ponieważ ruch odbywa się „slalomem”, zalecamy ostrożność i zwracanie uwagi na znaki. Również w środę na ok. 2 miesiące z ruchu wyłączony został wiadukt. Ponieważ ruch na ul. Kościuszki utrzymany jest tylko w jedną stronę (w kierunku Serocka), z ul. 11 Listopada nie ma już wyjazdu na drogę krajową.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom