Modernizacja linii kolejowej

Wydarzenia

Modernizacja linii kolejowej

18.10.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
20 października wejdzie w życie korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Mazowieckich, związana z pracami modernizacyjnymi m.in. na linii Tłuszcz - Ostrołęka.
 
Prace prowadzą PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zmiana rozkładu jazdy będzie obowiązywać do 14 grudnia.
Linia nr R61 Tłuszcz – Ostrołęka
W dniach 21 – 31 października, w dni robocze, w godz. 5.30 – 14.30, na odcinku Pasieki – Ostrołęka, ze względu na konieczność przeprowadzenia prac utrzymaniowych infrastruktury kolejowej, ruch pociągów zostanie zawieszony. Wprowadzona zostanie zastępcza komunikacja autobusowa.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.mazowieckie.com.pl, w tabelach rozkładu jazdy dla poszczególnych linii. Informacje można uzyskać także pod całodobowym numerem infolinii 22-364-44-44.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zimowe ratownictwo (foto)

Zimowe ratownictwo (foto)

Jak bezpiecznie korzystać z zimowego wypoczynku, jak udzielać pomocy i jak wygląda akcja ratunkowa straży pożarnej dowiedzieli się uczniowie wyszkowskich podstawówek podczas szkolenia zorganizowanego przez wyszkowską straż pożarną.
zobacz więcej
Musimy walczyć z konkurencją

Musimy walczyć z konkurencją

Radę nadzorczą na kolejną kadencję wybrali członkowie PSS „Społem”. Zebranie sprawozdawczo-wyborcze odbyło się 17 maja. Choć w ubiegłym roku obroty nie spadły, spółdzielnia z niepokojem patrzy w przyszłość, zwłaszcza tę, którą dla sieci sklepowych rysuje rząd. Dlatego wzrost obrotów i szkolenia pracowników, a także remonty kolejnych placówek – to najważniejsze plany na ten rok.
zobacz więcej
Święta miłości i nadziei (foto)

Święta miłości i nadziei (foto)

Coroczne spotkanie wigilijne dla osób starszych, chorych i samotnych w sanktuarium św. Idziego odbyło się w niedzielę 18 grudnia. Przywitali ich przedstawiciele władz samorządowych oraz gospodarz obiektu, ks. Zdzisław Golan. 
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Koniec z wiecznym brakiem spełnienia

ŻYCIE W PEŁNI: Koniec z wiecznym brakiem spełnienia

Pan Jan nie był sławny ani znany, mieszkał w małym mieście i pracował na etacie. Lubił pisać i pisał do szuflady - przez większość swojego życia. Nigdy jednak nie udało mu się znaleźć wydawcy, by opublikować swoje powieści w formie książki. Pewnego dnia, jego przyjaciel spytał go: nie żałujesz, że tyle lat piszesz, poświęcasz na to większość wolnego czasu i nic z tego nie masz? Jan odpowiedział - „Jak to nic? Przeżyłem życie pisarza i wciąż czuję, że jestem pisarzem”. 
zobacz więcej
Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku