Młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami

Wydarzenia

Młodzi mężczyźni zatrzymani z narkotykami

28.01.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
Patrol policji zatrzymał dwóch młodych mieszkańców Wyszkowa podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli policjanci znaleźli marihuanę.
W piątek wieczorem podczas patrolu policjanci zauważyli dwa samochody stojące przy lesie nieopodal ul. Sosnowej w Wyszkowie. Jedno z tych aut miało otwarty bagażnik, przy którym kręciło się dwóch mężczyzn. Policjanci postanowili sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Podczas kontroli okazało się, że mężczyźni mają przy sobie strunowe torebki z marihuaną. Na widok radiowozu próbowali je ukryć, wrzucając pod samochód.
Dwóch 21-latków zostało zatrzymanych pod zarzutem posiadania środków odurzających. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Od podłogi aż po dach (foto)

Od podłogi aż po dach (foto)

Po raz drugi Gmina Wyszków zaprosiła na Targi Budowlane i Wyposażenia Wnętrz. - Można zobaczyć materiały od podłogi aż po dach, zaplanować sobie wiele rzeczy – do zwiedzania zachęcał Artur Witkowski, znany z zadziwiających remontów w programie „Nasz nowy dom”.
zobacz więcej
Więcej ostrożności i rozumu! (foto)

Więcej ostrożności i rozumu! (foto)

W weekend na drogach naszego powiatu doszło do aż 11 kolizji drogowych. Kierowcy wykazali się brakiem ostrożności, ale niektórym po prostu zabrakło rozumu. Sprawca jednej ze stłuczek po pijanemu wiózł dwoje małych dzieci! W sumie w weekend policja zatrzymała pięciu nietrzeźwych kierowców.
zobacz więcej
Jeśli wzrośnie świadomość (foto)

Jeśli wzrośnie świadomość (foto)

Podsumowanie kampanii informacyjno-edukacyjnej „Wyszków oddycha czystym powietrzem” odbyło się 8 listopada w WOK Hutnik. Wręczono nagrody laureatom konkursów skierowanych do przedszkoli, szkół i wszystkich mieszkańców gminy. Wpłynęło ponad 100 prac konkursowych. Ciekawy wykład „Powietrze w miastach – prawdziwa historia” wygłosił dr. hab. Arkadiusz Przybysz, wyszkowianin, pracownik naukowy SGGW. Wielu informacji, ale i emocji dostarczyła debata oksfordzka, której teza brzmiała: Polacy dbają o czystość powietrza.
zobacz więcej
Przewoźnicy wręcz konkurują o kursy

Przewoźnicy wręcz konkurują o kursy

Jak wygląda sytuacja po likwidacji PKS Ostrołęka – na ostatniej sesji rady miejskiej zapytał Krzysztof Sobieski.
- Lokalni przewoźnicy wręcz konkurują o te kursy. Mam nadzieję, że rynek załatwi sprawę – odparł burmistrz Nowosielski.
zobacz więcej
Zitcom
Mrówka - styczeń - luty 2020