Mieszkańcy powiatu w kwarantannie (AKTUALIZACJA)

Wydarzenia

Mieszkańcy powiatu w kwarantannie (AKTUALIZACJA)

25.03.2020
autor:
W kwarantannie obecnie znajduje się 120 mieszkańców powiatu wyszkowskiego. Sanepid podał stan na dzień 25 marca z podziałem na poszczególne gminy.
Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wyszkowie z 25 marca, przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu wyszkowskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2; stan na godz. 13: 
  • liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 219 
  • liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 120  
  • liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 1 
  • liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 0 
 

MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Bug grozi, ale jak pięknie! (foto)

Bug grozi, ale jak pięknie! (foto)

W Wyszkowie Bug nieco opadł. Poziom wody podniósł się natomiast w Młynarzach. Rzeka stoi na wysokości Rybienka Starego i Kamieńczyka. Służby zastanawiają się, co przyniosą zapowiadane dodatnie temperatury.
zobacz więcej
ŻYCIE W PEŁNI: Walka o wymarzoną sylwetkę

ŻYCIE W PEŁNI: Walka o wymarzoną sylwetkę

Większość z nas kiedyś się odchudzała lub stale jest „na diecie”. Nieustannie walczymy o wymarzoną sylwetkę. Testujemy i szukamy tego jedynego sposobu na to, by wreszcie czuć się dobrze we własnym ciele. Wszyscy, którzy zmagają się ze sobą w drodze do lepszego wyglądu, finalnie doświadczają tego samego – są zmęczeni ciągłym kontrolowaniem spożywanych pokarmów, mają dość poczucia winy, wyrzutów sumienia i żalu do siebie, gdy zjedzą coś, czego zdrowa dieta nie dopuszcza. Jak zatem wyjść z tego błędnego koła? Co zrobić, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę i cieszyć się swobodą jedzenia?
zobacz więcej
Nowy zastępca w ARiMR

Nowy zastępca w ARiMR

Mariusz Bryk od 1 lipca pełni funkcję zastępcy kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
zobacz więcej
Jesteśmy im to winni (foto)

Jesteśmy im to winni (foto)

Mimo mroźnej aury władze powiatu, piłsudczycy z Wyszkowa i Pułtuska oraz młodzież odwiedzili kilka miejsc, by oddać hołd ofiarom powstania styczniowego, w 154. rocznicę jego wybuchu. – Jesteśmy im to winni – podkreślał Konrad Wróbel, prezes wyszkowskiego Związku Piłsudczyków. Wokół pomników, pamiątkowych tablic i krzyży gromadzili się również mieszkańcy odwiedzanych miejscowości. 
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną
Zitcom