Marsz poparcia nauczycieli

Wydarzenia

Marsz poparcia nauczycieli

12.04.2019
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
… odbędzie się w Wyszkowie w poniedziałek 15 kwietnia. Zbiórka o godz. 19 w parku miejskim.
 
Organizatorzy zapraszają mieszkańców, którzy solidaryzują się ze strajkującymi nauczycielami: "Spotkajmy się pod pomnikiem Cypriana Kamila Norwida. Każdego ktoś kiedyś czegoś nauczył. Drodzy rodzice, uczniowie i nauczyciele! Nie można nam odebrać prawa manifestowania. Rząd nie reaguje na nasze postulaty. Bądźmy razem tego dnia. Weźmy flagi Polski i banery. Niech nas usłyszą."
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Co będzie się działo podczas finału WOŚP?

Co będzie się działo podczas finału WOŚP?

Znamy program 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w Wyszkowie w dniach 12 – 14 stycznia. Zebrane w tym roku środki zostaną przeznaczone na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków.
zobacz więcej
Ulubiony święty dzieci (foto)

Ulubiony święty dzieci (foto)

Mnóstwo dzieci wzięło udział w adwentowej Mszy św., na którą parafia św. Wojciecha najmłodszych zaprasza w środy. W minioną środę wypadły akurat mikołajki więc małych parafian odwiedził ważny gość – Święty Mikołaj.
zobacz więcej
60 kilogramów i 2 piętra bólu

60 kilogramów i 2 piętra bólu

„60 kilogramów – tyle waży Damianek. Z wózkiem inwalidzkim – dużo więcej. Dwoje starszych ludzi – jego mama i tata – codziennie znosi go na rękach z drugiego piętra. Jedna osoba nie dałaby rady. Kręgosłupy jeszcze wytrzymują. Ręce już nie… Schodołaz, który ułatwiał im znoszenie niepełnosprawnego syna, popsuł się. Używany codziennie od 7 lat, nie wytrzymał ze starości… Dziś mama i tata Damiana mają tylko siebie i siłę swoich rąk. My chcemy dać im nadzieję i pokazać, że są ludzie, którym nie jest obojętny los ich syna, dzięki którym uda nam się kupić nowy schodołaz. To jedyna szansa, by odciążyć ich w opiece nad synem” – czytamy na stronie siepomaga.pl. Zachęcamy do wsparcia tej ważnej zbiórki.
zobacz więcej
W Wyszkowie lekarze nie protestują

W Wyszkowie lekarze nie protestują

- uspokaja dyrektor szpitala Cecylia Domżała. 90% lekarzy zatrudnionych jest na umowach cywilno – prawnych.
zobacz więcej
Zitcom