Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej (foto)

Wydarzenia

Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej (foto)

06.12.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Kacper Piątek wygrał konkursy na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło podczas sesji rady, w środę 5 grudnia.
- Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i nadesłane propozycje. Mieliśmy spory dylemat, którą wybrać - uczestnikom konkursu podziękował przewodniczący rady Karol Garlacz. - Wybraliśmy logo, które spełnia kryteria zawarte w regulaminie konkursu i najbardziej przejrzyste.
Autorem wybranego loga jest uczeń Zespołu Szkół nr 3 Kacper Piątek. MRM wyróżniła też Aurelię Relugę z ZS3, Mateusza Kmiecia z SP4 i Oliwię Dziewulską z SP1.
Na środową sesję zaproszono również laureatów konkursu historyczno-recytatorskiego "100-lecie Odzyskania Niepodległości". Wygrał go Maksymilian Martyna z SP1. Wśród laureatów są również: Natalia Garbacz z SP1, Oliwia Kaczmarska z SP3, Klara Lisek i Wiktoria Kukwa z SP2 oraz Kacper Piątek z ZS3.
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Być prawdziwym we wszystkim, co się robi

Być prawdziwym we wszystkim, co się robi

Chcesz mieć tatuaż? Przygotuj się na długie oczekiwanie. Tatuowanie staje się coraz modniejsze, w Wyszkowie terminy bukowane są nawet na 2018 r. Skąd tak duże zainteresowanie i co najchętniej tatuują wyszkowianie? Na te pytania odpowiada Daniel Sarnacki, właściciel „Sarna Tattoo Studio”.
zobacz więcej
Kontakt dla seniorów

Kontakt dla seniorów

Pomysły, wnioski, postulaty dotyczące swojego środowiska seniorzy mogą składać do skrzynki kontaktowej w urzędzie miejskim. To kolejna już inicjatywa rady seniorów, po konsultacji z przedstawicielami samorządu gminy Wyszków.
zobacz więcej
Rodzina przekazała pamiątki po burmistrzu Wolskim (foto)

Rodzina przekazała pamiątki po burmistrzu Wolskim (foto)

Jarosław Wolski, syn Bolesława, honorowego obywatela Gminy Wyszków i wnuk Stanisława, przedwojennego burmistrza Wyszkowa, przekazał w piątek 8 grudnia Gminie Wyszków pamiątki po dziadku i ojcu. Wyszkowianie będą je mogli obejrzeć w nowym roku na wystawie w bibliotece. - Kończymy zagospodarowanie placu Wyzwolenia, gdzie chcemy postawić pomnik pana dziadka - poinformował podczas spotkania w urzędzie miejskim burmistrz Grzegorz Nowosielski – Zależy nam na budowaniu lokalnej tożsamości.
zobacz więcej
Loretto: wyjątkowy dzień w historii (foto)

Loretto: wyjątkowy dzień w historii (foto)

9 września 2018 r. biskup warszawsko-praski Romuald Kamiński pobłogosławił nową świątynię w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Loretto. – To dzień wyjątkowy, który zapisze się w historii i sanktuarium, i diecezji, i Mazowsza – podkreślił. Na uroczystość przybyło kilka tysięcy pielgrzymów, m.in. z diecezji drohiczyńskiej, łomżyńskiej, warszawsko-praskiej, szeroko rozumiana rodzina loretańska, zastępy służby papieskiej ze sztandarami.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku