Kult zagrał na Palinocce (foto)

Wydarzenia

Kult zagrał na Palinocce (foto)

30.06.2019
autor: mjk
Gwiazdą sobotniej Palinocki, która, pierwszy raz, odbyła się na stadionie miejskim był zespół Kult.

Kazik Staszewski wraz z muzykami swojego zespołu zagrał w Wyszkowie ponad 30 utworów, będących przekrojem twórczości zespołu. Była "Krew Boga" z pierwszy płyty Kultu (1986), ale także "Wstyd", z ostatniego, wydanego w 2016 roku krążka. Licznie zgromadzona publiczność potwierdziła, że w Wyszkowie chętnie słucha się nie tylko discopolo, a teksty piosenek Kultu znają i śpiewają przedstawiciele równych pokoleń wyszkowian.
Supportem Kultu był Maks Łapiński z zespołem.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Koniec sezonu, ale czy koniec inwestycji? (foto)

Koniec sezonu, ale czy koniec inwestycji? (foto)

Sezon budowlany ma się ku końcowi. Zaawansowanie gminnych inwestycji w terenie sprawdzili radni miejscy z komisji finansów i gospodarki, urzędnicy oraz komendant straży miejskiej. Większość zadań przebiega zgodnie z planem, ale niektórzy wykonawcy już zapowiadają, że mogą nie wyrobić się w umownych terminach.
Przy okazji radni zajęli się dzikimi wysypiskami.
zobacz więcej
O co chodzi z tymi butami?

O co chodzi z tymi butami?

Widok butów wiszących na drutach na środku dużego skrzyżowania w Wyszkowie z pewnością zastanowił niejednego kierowcę i przechodnia. Trudno zgadnąć, co kierowało człowiekiem, który w weekend zarzucił na kable kilka par obuwia. Reklamę szewca można raczej wykluczyć. Podobno chodzi o narkotyki…
zobacz więcej
Pijani na naszych drogach

Pijani na naszych drogach

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, którego policjanci zatrzymali w Starym Lubielu. Z kolei w Łączce omal nie doszło do tragedii, gdy pijany pieszy wszedł na jezdnię prosto pod samochód.
zobacz więcej
Koronawirus: bać się czy nie?

Koronawirus: bać się czy nie?

Koronawirus to temat numer jeden mediów papierowych i elektronicznych, ale także problem dla każdego z nas. Nie bardzo wiemy, jak się zachować, do kogo się zwrócić o pomoc w przypadku podejrzenia zachorowania lub zetknięcia z osobą, która przyjechała z terenu zagrożonego. Okazuje się, że nawet nie umiemy właściwie myć rąk. 
O informacje zwróciliśmy do dyrektor wyszkowskiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej Beaty Kiliańczyk-Szawłowskiej. Właśnie do Sanepidu powinniśmy się zwracać w pierwszej kolejności i dzwonić na dostępny przez całą dobę oraz w dni wolne od pracy telefon alarmowy (510 208 072).
zobacz więcej
Zitcom
Zitcom
Zitcom