Kto do Europarlamentu? Znamy pełne listy

Wydarzenia

Kto do Europarlamentu? Znamy pełne listy

19.04.2019
autor: opr. Red.
80 kandydatów zgłoszonych przez 8 komitetów wyborczych. Na nich będziemy mogli głosować w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Przypominamy, że nasz okręg wyborczy (nr 5) obejmuje: powiaty – ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski, białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński, garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz miasta na prawach powiatu – Płock, Radom, Ostrołęka i Siedlce.
A oto pełna lista kandydatów do Europarlamentu:

KOMITET WYBORCZY JEDNOŚĆ NARODU
1    STAROSIELEC Romuald Tadeusz    59    dziennikarz    Warszawa
2    POŁANECKI Paweł Mieczysław    68    ekonomista    Warszawa
3    ŻEBROWSKA Irena Małgorzata    62    teolog    Warszawa
4    CIECHANOWICZ Jan    72    wykładowca akademicki    Kamieniec
5    SZMIGIEL Beata    32    farmaceuta    Warszawa
6    MACIEJEWSKI Jakub    62    przedsiębiorca    Pionki
7    MAROSZEK Adam Jarosław    53    przesiębiorca    Klwatka Królewska
8    RACZYŃSKA Jolanta    45    przedsiębiorca    Radom
9    SZCZYPIÓR Jolanta Elżbieta    61    rolnik    Osuchów
10    JANOWSKI Gabriel    71    nauczyciel akademicki    Stare Paszczyce

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI
1    KALINOWSKI Jarosław    57    rolnik    Jackowo Górne
2    ROSATI Dariusz Kajetan    72    wykładowca akademicki    Warszawa
3    SITARSKI Ireneusz Robert    60    ekonomista    Warszawa
4    KALINOWSKA Katarzyna    41    nauczyciel akademicki    Radom
5    WOJTUNIK Paweł    46    policjant    Warszawa
6    KUBALEWSKI Wojciech Marian    60    doradca klienta    Warszawa
7    UCHWAŁ Aneta    40    pracownik administracji samorządowej    Płock
8    LANC Elżbieta    59    urzędnik samorządowy    Sadowne
9    KRASKA-ROMANOWSKA Beata    36    ekonomista    Długi Kąt
10    HIBNER Jolanta Emilia    68    inżynier inżynierii środowiska    Warszawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
1    GODEK Kaja Urszula    36    działacz społeczny    Warszawa
2    BŁASZCZYK Stefan    71    specjalista ds. organizacji i zarządzania    Przytyk
3    SZEWCZYK Marek Wacław    28    prawnik    Lipsko
4    ZALEŚNA Katarzyna Anna    25    prawnik    Warszawa
5    KORWIN-MIKKE Jacek Baltazar    41    przedsiębiorca    Otwock
6    STRUS Sylwia    23    higienistka stomatologiczna    Siedlce
7    NITECKA Ewa Alicja    69    nauczycielka    Warszawa
8    WITASZEK Sławomir    46    przedsiębiorca    Czosnów
9    DRZEWIŃSKI Piotr Michał    26    przedsiębiorca    Warszawa
10    MOJZESOWICZ Wojciech    64    rolnik    Gogolinek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ ‘15
1    HUSIEW Barbara    42    pracownik admin.-biurowy    Piastów
2    PIŁKA Marian    64    historyk    Trąbki
3    PATER Agata Bożena    35    radca prawny    Radom
4    LECHOWSKI Krzysztof Grzegorz    37    inżynier technologii drewna    Nieznamierowice
5    KLIMKOWSKI Sławomir    44    starszy operator procesów prod.    Jaroszewo Wieś
6    BORDZIO-BERUS Irena    63    nauczyciel    Bobrek Kolonia
7    FRYDRYK Jakub    36    przedsiębiorca    Ostrołęka
8    JĘDRZEJEWSKI Robert Witold    37    kierowca    Druchowo
9    POMORSKA Karolina Agnieszka    36    politolog    Ciepielów
10    SANKOWSKA-GRABCZUK Lidia Izabela    32    rzecznik prasowy    Warszawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
1    OLKO Dorota Zofia    31    Socjolog    Siedlce
2    DOBROWOLSKI Mateusz    26    Dziennikarz    Warszawa
3    ŻYTKOWSKA-PRUS Anna Izabela    45    Nauczyciel języka obcego    Kotarwice
4    PIÓROWICZ Jerzy Wojciech    36    Specjalista administracji publicznej    Białkowo
5    ADAMCZYK Małgorzata Joanna    32    Tłumacz    Warszawa
6    TRYSIŃSKI Piotr    26    inżynier mechatronik    Lipsko
7    KOSIEC Justyna Agnieszka    29    Asystent przetwarzania danych    Radom
8    MATYJASZEK Artur Mariusz    35    pedagog    Sochaczew
9    SARNOWSKA Weronika Natalia    26    Specjalista do spraw marketingu    Warszawa
10    PŁATOS Sławomir    47    Inżynier elektryk automatyk    Radom

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI
1    ROSIEWICZ Andrzej Wacław    74    artysta estradowy    Warszawa
2    GAJOWNICZEK Krzysztof    39    urzędnik państwowy    Chlewiska
3    BUDZYŃSKA Jadwiga Barbara    59    ekonomista    Radom
4    KLOCH Adam Roman    55    przedsiębiorca    Sochaczew
5    MARCINIAK Elżbieta    60    ekonomista    Warszawa
6    KŁOBUKOWSKI Paweł    54    przesiębiorca    Wyszogród
7    DŁUGOŁĘCKI Mariusz    27    prawnik    Warszawa
8    LENART Karolina    26    fizjoterapeuta    Klwatka Szlachecka
9    KĘPA Justyna Joanna    39    nauczyciel    Kobylin
10    KOWALIK Rafał Grzegorz    48    inzynier    Radom

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1    BIELAN Adam Jerzy    44    politolog    Warszawa
2    KOC Maria Zofia    54    etnograf    Węgrów
3    KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof    62    nauczyciel akademicki    Radom
4    MAŁECKI Maciej    44    poseł na Sejm RP    Sochaczew
5    KWIECIEŃ Anna    54    ekonomista    Radom
6    CZARTORYSKI Arkadiusz    53    nauczyciel    Ostrołęka
7    WARGOCKA Teresa Anna    63    socjolog    Mińsk Mazowiecki
8    KRZĘTOWSKA Agnieszka Maria    49    nauczyciel akademicki    Płock
9    ROMANOWSKI Rafał    41    urzednik państwowy    Maków Mazowiecki
10    OPIOŁA Marek    42    politolog    Płock

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA
1    PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna    35    prawnik    Warszawa
2    FAJDEK Patryk    24    student    Radom
3    ŻMIJEWSKA Aleksandra Małgorzata    50    ortoptystka    Ciechanów
4    GRYCHTAL Sławomir Włodzimierz    56    inżynier mechaniki    Radom
5    ŻABICKA Monika Maria    40    księgowa    Zatory
6    KARNIEWICZ Mateusz    21    student    Sochaczew
7    PIASECKA Anna    36    przedstawiciel medyczny    Nowe Iganie
8    MAĆKOWIAK Patryk    31    lekarz weterynarii    Sytki
9    ZIEMNICKA Małgorzata Maria    47    urzędnik sądowy    Radom
10    MARZEC Marcin    42    przedsiębiorca    Płock
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku