Królowało disco polo (foto)

Wydarzenia

Królowało disco polo (foto)

17.06.2018
autor: Sylwia Bardyszewska
Mnóstwo osób spędziło sobotnie popołudnie i wieczór na stadionie miejskim, gdzie odbywała się organizowana przez gminę Wyszków III Gala Muzyki Disco.
Tłoczno na stadionie zrobiło się już od samego początku imprezy, od godz. 18. Wiele rodzin wykorzystało piękną pogodę, która sprzyjała plenerowym wydarzeniom.
Galę rozpoczęły debiuty, w których zaprezentowało się kilkoro młodych twórców próbujących sił na scenie disco polo. I miejsce i nagrodę w wysokości 1.500 zł ufundowaną przez gminę Wyszków zdobył zespół Miglanc. II miejsce i nagrodę 1.000 zł od szkoły „Pascal” otrzymali Gentelman’s, III i 500 zł od gminy Wyszków – Karla. Wyróżnienia przyznał Salem Promotion: I otrzymał Waluś, II – Miglanc, III - Electric Blue.
Tymczasem na stadionie przybywało publiczności zainteresowanej wieczornymi koncertami, które rozpoczął zespół Ellixir. Prawdziwe szaleństwo panowało podczas występów zespołów z czołówki listy disco polo: Playboys oraz Pięknych i młodych.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Taco Hemingway - kim jest?

Taco Hemingway - kim jest?

Taco Hemingway jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów, którzy aktywnie działają na polskiej scenie. W zasadzie szturmem udało mu się tę scenę podbić. Ma całe rzesze prawdziwych i oddanych fanów, którzy zawsze z niecierpliwością czekają na jego nowe projekty, a także koncerty. Kiedy tylko Hemingway ogłasza swój koncert – bilety znikają jak szalone. Udało mu się również, wraz z Dawidem Podsiadło, pobić rekord i zapełnić cały Stadion Narodowy podczas swojego koncertu. Poznajmy lepiej Taco Hemingwaya, o którym jeszcze będzie głośno. A przynajmniej głośniej niż dzisiaj.
zobacz więcej
Rolety Słupsk - Idealne Do Każdego Mieszkania

Rolety Słupsk - Idealne Do Każdego Mieszkania

Rolety Słupsk nie od dziś w polskich domach, ich popularność nie słabnie. Zawdzięczają to przede wszystkim swojej funkcjonalności, łatwości użytkowania oraz walorom estetycznym. Rolety nie tylko służą do ochrony prywatności w domu i zasłanianiu promieni słonecznych, ale także stanowią atrakcyjną część wystroju wnętrz. Firmy takie, jak ZloteRolety.pl ze Słupska wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i zamieszczają w swojej oferty najróżniejsze rodzaje rolet. Dodatkowo zapewniają montaż i profesjonalne doradztwo. Jakie rolety dziś najczęściej wybierają mieszkańcy Słupska?
zobacz więcej
Szkoły ponadpodstawowe rozpoczynają naukę

Szkoły ponadpodstawowe rozpoczynają naukę

Wszystkie wyszkowskie szkoły ponadpodstawowe rozpoczynają naukę w sposób tradycyjny. Informujemy, o której rozpoczęcia roku i w jaki sposób nauka będzie zorganizowana w poszczególnych placówkach.
zobacz więcej
A tymczasem na S-8... (wideo)

A tymczasem na S-8... (wideo)

Od Czytelnika otrzymaliśmy wideo, które mrozi krew w żyłach.
zobacz więcej