Koncert charytatywny dla Marka

Wydarzenia

Koncert charytatywny dla Marka

12.10.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
„Gramy rap dla Marka” – koncert pod takim hasłem organizują koledzy Marka Szczesnego. – 27 października w klubie Mozi będziemy gościć czołówkę polskiej rap sceny! – zapraszają.
Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na leczenie oraz rehabilitację Marka Szczesnego. Przypomnijmy, że lutym tego roku 21-latek uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Jego życie wisiało na włosku. Zapadł w śpiączkę, z której wybudził się w maju, w toruńskiej Fundacji „Światło”. Czeka go jeszcze długie leczenie i rehabilitacja.
I na ten szczytny cel środki postanowili zebrać jego koledzy. Podczas koncertu w Mozi zagrają: BONUS RPK & ARCZI SZAJKA, DIXON37, ŻARY JLB x SZWED SWD, ATR MF & IGOR CS & PAWKO CS. Imprezę poprowadzi Dj CH.
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w klubie Mozi w dniu koncertu. Początek koncertu o godz. 20. Wstęp dla osób w wieku 16+.
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Twoja prędkość może mnie zabić (foto)

Twoja prędkość może mnie zabić (foto)

- transparenty m.in. z takimi hasłami nieśli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 podczas pikiety w czwartek 21 września. Wraz z wyszkowską policją przyłączyli się w ten sposób do europejskiej akcji EDWARD - European Day Without A Road Death, czyli Europejskiego Dnia bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach. 
zobacz więcej
Warsztaty fotograficzne

Warsztaty fotograficzne

Fotografia pejzażowa będzie tematem przewodnim jesiennych warsztatów, na które Nadleśnictwo Wyszków zaprasza 2 września – uwaga! – o godz. 5 rano. „Tym razem ruszamy z samego rana tak, aby zdążyć złapać w obiektyw pierwsze promienie słońca. Później pracować będziemy nad innymi leśnymi krajobrazami” – zapraszają organizatorzy. 
zobacz więcej
Nauczyciele przekonują radnych

Nauczyciele przekonują radnych

Reaktywacja Szkoły Podstawowej nr 4, od razu z klasami od I do VII – poparcia dla swojego projektu nauczyciele Gimnazjum nr 2 szukają w radzie miejskiej. W środę 19 października spotkali się z komisją oświaty. - Jakiej decyzji nie podejmiemy, ktoś będzie niezadowolony – przyznał przewodniczący komisji Jan Hryniewicz.
zobacz więcej
Powiat kupuje działkę pod szpitalem za 5 mln zł

Powiat kupuje działkę pod szpitalem za 5 mln zł

Radni powiatowi na sesji w dniu 25 stycznie wyrazili zgodę na nabycie przez Powiat Wyszkowski działki o powierzchni 4,08 ha, na której pobudowany jest szpital, będącej własnością spadkobierców rodziny Skarżyńskich. Wynegocjowana cena działki to 5 mln zł, Powiat zaciągnie kredyt na jej zakup, który ma zostać spłacony w ciągu 10 lat.
zobacz więcej
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017