Komendant wojewódzki na rocznej odprawie (foto)

Wydarzenia

Komendant wojewódzki na rocznej odprawie (foto)

09.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Komendant Wojewódzki Policji insp. Tomasz Michułka 9 marca przyjechał do wyszkowskiej komendy na roczną odprawę. Oprócz kadry kierowniczej policji, wzięli w niej udział samorządowcy i przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i służb mundurowych.
Komendant Powiatowy Policji w Wyszkowie insp. Michał Toporkiewicz przedstawił stan bezpieczeństwa na terenie powiatu wyszkowskiego w 2017 roku oraz efekty pracy wyszkowskich policjantów. Omówił m. in. działania prewencyjne, bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz statystykę przestępczości.
Pracę wyszkowskich policjantów i pracowników policji dobrze ocenił też komendant wojewódzki. Wyniki pracy wyszkowskiej komendy przedstawił na tle innych jednostek garnizonu mazowieckiego, nakreślił kierunki pracy i priorytety policji w 2018 roku. Współpracę z wyszkowską policją chwalili również samorządowcy.
Listem gratulacyjnym komendant Michułka wyróżnił najpopularniejszego dzielnicowego powiatu wyszkowskiego. Przypomnijmy, że dziewiątą edycję konkursu wygrał st. asp. Przemysław Deluga.
Na zakończenie odprawy komendant wojewódzki podziękował policjantom i pracownikom policji za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę, życząc wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy. Podziękowania za dobrą współpracę skierował również w stronę samorządowców.
KA-MED maj 2020
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom