Komendant wojewódzki na rocznej odprawie (foto)

Wydarzenia

Komendant wojewódzki na rocznej odprawie (foto)

09.03.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
Komendant Wojewódzki Policji insp. Tomasz Michułka 9 marca przyjechał do wyszkowskiej komendy na roczną odprawę. Oprócz kadry kierowniczej policji, wzięli w niej udział samorządowcy i przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i służb mundurowych.
Komendant Powiatowy Policji w Wyszkowie insp. Michał Toporkiewicz przedstawił stan bezpieczeństwa na terenie powiatu wyszkowskiego w 2017 roku oraz efekty pracy wyszkowskich policjantów. Omówił m. in. działania prewencyjne, bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz statystykę przestępczości.
Pracę wyszkowskich policjantów i pracowników policji dobrze ocenił też komendant wojewódzki. Wyniki pracy wyszkowskiej komendy przedstawił na tle innych jednostek garnizonu mazowieckiego, nakreślił kierunki pracy i priorytety policji w 2018 roku. Współpracę z wyszkowską policją chwalili również samorządowcy.
Listem gratulacyjnym komendant Michułka wyróżnił najpopularniejszego dzielnicowego powiatu wyszkowskiego. Przypomnijmy, że dziewiątą edycję konkursu wygrał st. asp. Przemysław Deluga.
Na zakończenie odprawy komendant wojewódzki podziękował policjantom i pracownikom policji za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę, życząc wszystkim satysfakcji z wykonywanej pracy. Podziękowania za dobrą współpracę skierował również w stronę samorządowców.
PBS Wyszków - wygodny kredyt - RRSO
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
To droga donikąd (foto)

To droga donikąd (foto)

Głównie sytuacji Unii Europejskiej i pozycji Polski we wspólnocie poświęcone było spotkanie, 7 kwietnia w bibliotece miejskiej, z europosłem i przewodniczącym rady naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego Jarosławem Kalinowskim. Rząd polski krytykował też za wewnętrzną sytuację w kraju, m.in. za zadłużanie państwa i próby reformowania samorządów. Dzisiaj jest filozofia bolszewicka: zrujnować wszystko i budować od początku – przekonywał.
zobacz więcej
Pensja burmistrza w dół o 1.700 zł

Pensja burmistrza w dół o 1.700 zł

Wyszków jest kolejnym samorządem, który wprowadził w życie rozporządzenie Rady Ministrów obniżające średnio o 20% wynagrodzenia wójtów i burmistrzów. O 1.700 zł rada miejska, 28 czerwca, zmniejszyła wynagrodzenie burmistrza. Zmniejszyła, choć „za” zagłosowało tylko 4 radnych. - Nie zgadzamy się, nie podoba nam się wprowadzenie takiego przepisu – argumentowała przewodnicząca rady Elżbieta Piórkowska.
zobacz więcej
100. rocznica odzyskania niepodległości

100. rocznica odzyskania niepodległości

Uroczysta gala, Bieg Niepodległości i akcja 100 drzew na 100-lecie odzyskania niepodległości - między innymi takie atrakcje czekają nas w weekend, gdy wraz z całą Polską będziemy obchodzić szczególne w tym roku Narodowe Święto Niepodległości. 
zobacz więcej
Kładka jeszcze w projektowaniu

Kładka jeszcze w projektowaniu

Do końca października Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe MOSTY ma czas na wykonanie projektu kładki przy moście samochodowym. Kładka powinna być gotowa w wakacje przyszłego roku.
zobacz więcej
Zitcom

Najczęściej komentowane

Zitcom
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku