Kolejne wypadki. Policja apeluje o ostrożność! (foto)

Wydarzenia

Kolejne wypadki. Policja apeluje o ostrożność! (foto)

16.01.2018
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.), fot. KPP Wyszków
W ciągu ostatniej doby na naszych drogach doszło do dwóch wypadków, w których poszkodowane zostały dwie osoby. Policjanci apelują: Kierowcy uważajcie!
15 stycznia ok. godz.17.30 na drodze z Wyszkowa do Pułtuska doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch osobówek i pieszego. Wstępnie, podczas czynności wykonywanych na miejscu wypadku, policjanci ustalili, że kierująca renaultem nagle zahamowała, a jadący za nią kierowca skody nie zachował bezpieczniej odległości między pojazdami i uderzył w tył samochodu. Najprawdopodobniej przyczyną nagłego hamowania przez kierującą renaultem był nietrzeźwy pieszy (ponad 1,5 promila), który szedł prawa stroną jezdni. Mężczyzna nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych, co ograniczało jego widoczność. Do szpitala trafiła pasażerka renaulta.
Policjanci wyjaśniają też okoliczności dzisiejszego wypadku na trasie S8 w miejscowości Gaj. Do zdarzenia doszło na pasie ruchu w kierunku Warszawy ok. godz.5.30. Kierujący samochodem audi zjechał na pas wyłączony z ruchu, po czym nagle ponownie wrócił na prawy pas, wprost przed jadący za nim autobus. Do szpitala przewieziono rannego 60-letniego kierowcę audi.
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom
Zitcom
Zitcom