Kolejne utrudnienia na budowie drogi ekspresowej (foto)

Wydarzenia

Kolejne utrudnienia na budowie drogi ekspresowej (foto)

20.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Informujemy o kolejnych utrudnieniach ruchu w związku z budową drogi ekspresowej nr 8 Wyszków – Ostrów Maz. Pokazujemy też ciekawe zdjęcia budowy z lotu ptaka.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uprzedza o utrudnieniach w ruchu na krajowej „ósemce”, od węzła „Poręba” do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej. Ograniczenia mają występować w dniach 21 - 25 marca, w godz. 7-17. Związane będą z naprawą cząstkową nawierzchni używanej obecnie drogi. Tymczasowa organizacja przewiduje ręczne kierowanie ruchem, a co za tym idzie ruch wahadłowy, co z kolei może powodować miejscowe przestoje w podróży.
Od kilku miesięcy ruch na trasie Wyszków – Ostrów Maz. jest znacznie utrudniony, ale postępy prac są bardzo wyraźne. Ci, którzy nie podróżują na tym odcinku, mogą je obejrzeć na zdjęciach udostępnionych przez GDDKiA.
s8.wyszkow-poreba.pl
ZDZ
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Do nas zawsze można przyjść (foto)

Do nas zawsze można przyjść (foto)

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym 4 listopada zorganizowało dzień otwarty w Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy „Drogowskaz”. – Chcemy, by mieszkańcy naszego powiatu na własne oczy zobaczyli, że jesteśmy, czym się zajmujemy. Jesteśmy otwarci, zapraszamy każdego dnia – mówiła szefowa PSOUU Urszula Mikołajczyk. 
zobacz więcej
Spotkanie w sprawie kolektorów

Spotkanie w sprawie kolektorów

Jak już informowaliśmy na łamach Nowego Wyszkowiaka, gmina Wyszków zamierza pozyskać środki na zakup i instalację kolektorów słonecznych w prywatnych gospodarstwach. W związku z tym w niedzielę 19 czerwca w godz. 9 – 15 zaprasza do urzędu miejskiego na spotkanie informacyjne i dyżur ekspercki.
zobacz więcej
Przebudowa Kościuszki: kolejne utrudnienia (foto)

Przebudowa Kościuszki: kolejne utrudnienia (foto)

Spore utrudnienia w ruchu wystąpiły w środę 19 października, w związku z ponownym zamknięciem ronda na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, Sowińskiego i 3 Maja. Kierowcy gubili się, wjeżdżali mimo zakazów. Konieczna była interwencja policji.
zobacz więcej
Jeszcze się pomęczymy

Jeszcze się pomęczymy

Do końca lipca ma być wyłączone z ruchu skrzyżowanie ulic 3 Maja i Kościuszki. Potem wykonawca nowego wiaduktu jednak zamknie dla ruchu stary wiadukt. Na poprawę komunikacji w Wyszkowie nie możemy więc liczyć. Mogłoby ją usprawnić wydłużenie zielonego światła na skrzyżowaniu ulic Pułtuskiej z 11 Listopada. Na nasze pytania w tej kwestii otrzymujemy jednak zarówno od urzędu marszałkowskiego, jak i Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wymijające odpowiedzi.
zobacz więcej
Akademia Humanistyczna
Akademia Humanistyczna
Mrówka festyn 2017 wersja 2
fotobudka star
fotobudka star