Kolejne utrudnienia na budowie drogi ekspresowej (foto)

Wydarzenia

Kolejne utrudnienia na budowie drogi ekspresowej (foto)

20.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Informujemy o kolejnych utrudnieniach ruchu w związku z budową drogi ekspresowej nr 8 Wyszków – Ostrów Maz. Pokazujemy też ciekawe zdjęcia budowy z lotu ptaka.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uprzedza o utrudnieniach w ruchu na krajowej „ósemce”, od węzła „Poręba” do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej. Ograniczenia mają występować w dniach 21 - 25 marca, w godz. 7-17. Związane będą z naprawą cząstkową nawierzchni używanej obecnie drogi. Tymczasowa organizacja przewiduje ręczne kierowanie ruchem, a co za tym idzie ruch wahadłowy, co z kolei może powodować miejscowe przestoje w podróży.
Od kilku miesięcy ruch na trasie Wyszków – Ostrów Maz. jest znacznie utrudniony, ale postępy prac są bardzo wyraźne. Ci, którzy nie podróżują na tym odcinku, mogą je obejrzeć na zdjęciach udostępnionych przez GDDKiA.
s8.wyszkow-poreba.pl
Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
INTERWENCJA: Po 30 latach robi się problem…

INTERWENCJA: Po 30 latach robi się problem…

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji rozpoczęło kontrole posesji pod kątem nielegalnego odprowadzenia deszczówki do kanalizacji sanitarnej. - Kiedyś można się było tak podłączyć, wodociągi instalacje odbierały i nikt się nie czepiał, bo nie ma u nas deszczówki, a woda z drogi spływa. Po 30 latach robi się problem – mówią mieszkańcy oburzeni, bo mimo że podłączenie zlikwidowali, otrzymali wezwania na policję…
zobacz więcej
Zapraszamy na koncert charytatywny

Zapraszamy na koncert charytatywny

To będzie wyjątkowe zakończenie okresu Bożego Narodzenia. W środę 1 lutego w kościele parafii św. Wojciecha będzie można posłuchać pięknych kolęd, a przy okazji wesprzeć szczytny cel. Na Koncert Charytatywny Kolęd i Utworów Bożonarodzeniowych zaprasza stowarzyszenie „Nasza Zakolejowa”.
zobacz więcej
Jutro bezpłatne pociągi

Jutro bezpłatne pociągi

22 września jest Europejskim Dniem bez Samochodu. W czwartek będzie można bezpłatnie podróżować Kolejami Mazowieckimi. Konsekwencji nie poniesiemy więc za brak biletu w pociągu np. do Warszawy czy Ostrołęki.
zobacz więcej
Usłysz marzenie Kasi!

Usłysz marzenie Kasi!

Trwa zbiórka środków na zakup protezy dla licealistki z wyszkowskiego „Norwida”, Katarzyny Kamińskiej, która w tragicznym wypadku straciła nogę. Akcję prowadzi m.in. fundacja „Usłysz marzenia”. Zaangażowało się też wiele koleżanek i kolegów Kasi: w środę 15 czerwca zbiórka będzie prowadzona podczas wieczoru artystycznego Teatru Farsa, w niedzielę – przed kościołem św. Wojciecha, 26 czerwca – podczas meczu Rhinos Wyszków i Crusaders Warszawa.
zobacz więcej
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
Mrówka październik 2017
fotobudka star