Kolejne utrudnienia na budowie drogi ekspresowej (foto)

Wydarzenia

Kolejne utrudnienia na budowie drogi ekspresowej (foto)

20.03.2017
autor: Sylwia Bardyszewska
Informujemy o kolejnych utrudnieniach ruchu w związku z budową drogi ekspresowej nr 8 Wyszków – Ostrów Maz. Pokazujemy też ciekawe zdjęcia budowy z lotu ptaka.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uprzedza o utrudnieniach w ruchu na krajowej „ósemce”, od węzła „Poręba” do obwodnicy Ostrowi Mazowieckiej. Ograniczenia mają występować w dniach 21 - 25 marca, w godz. 7-17. Związane będą z naprawą cząstkową nawierzchni używanej obecnie drogi. Tymczasowa organizacja przewiduje ręczne kierowanie ruchem, a co za tym idzie ruch wahadłowy, co z kolei może powodować miejscowe przestoje w podróży.
Od kilku miesięcy ruch na trasie Wyszków – Ostrów Maz. jest znacznie utrudniony, ale postępy prac są bardzo wyraźne. Ci, którzy nie podróżują na tym odcinku, mogą je obejrzeć na zdjęciach udostępnionych przez GDDKiA.
s8.wyszkow-poreba.pl
PBS Wyszków - wygodny kredyt
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zmarła Ewa Ryszawa

Zmarła Ewa Ryszawa

W Konstancinie-Jeziornie 22 lipca 2019 roku, w wieku 50 lat, zmarła Ewa Ryszawa, która od lat zmagała się z chorobą mięśni. Ostatnie 7 lat spędziła w specjalistycznym ośrodku dla ludzi respirowanych. W Wyszkowie działała w Stowarzyszeniu „Ważna Róża” oraz Monarze. Pracę zawodową rozpoczęła w wyszkowskim szpitalu, jako pielęgniarka na chirurgii. Do 2012 r. pracowała w Urzędzie Miejskim.

Jej pogrzeb odbędzie się 26 lipca (piątek). Po Mszy św. żałobnej o godz. 14 w kościele parafii św. Wojciecha, prochy Zmarłej zostaną złożone do grobu na cmentarzu parafialnym na Nadgórzu.

zobacz więcej
Most otwarty. Wkrótce ruch wahadłowy na Białostockiej

Most otwarty. Wkrótce ruch wahadłowy na Białostockiej

Jak wczoraj zapowiadaliśmy, dziś na moście został przywrócony ruch dwukierunkowy. To duża ulga dla kierowców, którzy, wracając z Warszawy, niejednokrotnie stali w długich korkach na zjeździe z obwodnicy.
Teraz utrudnień możemy spodziewać na się na ul. Białostockiej, gdzie wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.
zobacz więcej
Pieszy ranny w wypadku

Pieszy ranny w wypadku

Wyszkowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym ranny został pieszy. Do zdarzenia doszło w czwartek 27 grudnia wieczorem na terenie gminy Brańszczyk. 
zobacz więcej
Wigilia Miejska

Wigilia Miejska

W niedzielę 23 grudnia o godz. 15 Klub Przyjaciół Wyszkowa i Gmina Wyszków zapraszają na plenerową Wigilię Miejską. Spotkanie odbędzie się, tradycyjnie, na skweru przy fontannie (ul. Sowińskiego).
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Odwiedź nas na facebooku