Kobieta wpadła pod koła audi

Wydarzenia

Kobieta wpadła pod koła audi

12.12.2016
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
64-latka została potrącona na ul. 3 Maja. Do wypadku doszło w pobliżu przejazdu kolejowego w sobotę 10 grudnia ok. godz. 10.
Mieszkanka Wyszkowa wpadła po koła audi, za którego kierownicą siedział 28-latek. Ranna trafiła do szpitala.
fot. KPP Wyszków
miss mazowsza 2017
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Rodzice przeciwni zmianie szkoły

Rodzice przeciwni zmianie szkoły

Większość rodziców uczniów szkół podstawowych nr 1 i 2 nie wyraziła zgody na zmianę szkoły. Taki jest wynik ankiety przeprowadzonej w ubiegłym tygodniu. Czy mimo to gmina zdecyduje się na reaktywację „czwórki” i przeniesienie do niej części uczniów, czy może wybierze inne rozwiązanie? Decyzja do końca listopada – zapowiadają samorządowcy.
zobacz więcej
Chopina prawie gotowa

Chopina prawie gotowa

Lada dzień całkowicie przejezdna powinna być ul. Chopina. Kończąca się budowa kosztowała prawie 1 mln zł.
zobacz więcej
Co jest modne? Pokazano w „Galeo” (foto)

Co jest modne? Pokazano w „Galeo” (foto)

Do pracy, na spacer czy aktywne spędzenie wolnego czasu. Co założyć wiosną? W Dniu Kobiet można było zobaczyć podczas pokazu mody w centrum handlowym „Galeo”. Wyszkowskie butiki przedstawiły propozycje, a wyszkowinie zaprezentowali. W roli modeli wystąpiły m.in. piłkarki „Loczków” i zawodnicy drużyny „Rhinos”.
zobacz więcej
LIST DO REDAKCJI: W Rybienku zamiast sosen palmy

LIST DO REDAKCJI: W Rybienku zamiast sosen palmy

Rybienko Leśne robi się coraz oryginalniejsze. Zamiast polskiej rozłożystej zielonej sosny pojawiły się tu bowiem palmy. Niektórzy właściciele posesji zapragnęli, nie ruszając się z miejsca, przenieść się w tropiki i ogołocili swoje sosny tak, że sterczą jak zapałki z kitką zieleni na czubku. O gustach się nie dyskutuje, ale o zdrowym rozsądku — tak! Tlenu, tak niezbędnego dla życia, dostarczają zielone szpilki, a nie goły najwyższy nawet pień drzewa. Ucięte zielone gałęzie już nie odrosną, sosna to nie wierzba. Szpilki sosny wydzielają tlen, olejki eteryczne, pochłaniają dwutlenek węgla i pyły (smog). Nauka wyraźnie o tym mówi. Nie bez znaczenia są też względy estetyczne. Padły piękne sosny, stare dęby i brzozy.
zobacz więcej
Akademia Humanistyczna
mrowka kwiecien 2017 - gif
Akademia Humanistyczna

Sonda

Czy jesteś za ograniczeniem kadencyjności wójtów i burmistrza?
56.56% (194 głosów)
43.44% (149 głosów)