Wydarzenia

1 / 3

Kierowca zginął w płomieniach (foto)

20.02.2017
autor: Sylwia Bardyszewska (opr.)
27-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło w niedzielę 19 lutego na drodze wojewódzkiej do Pułtuska. Jak wynika ze wstępnych informacji, mężczyzna wjechał pod ciężarówkę, a jego auto stanęło w płomieniach.
Wypadek wydarzył się ok. godz. 18 już na terenie powiatu pułtuskiego, w miejscowości Lemany, gmina Zatory. Kierowcy obu aut to mieszkańcy naszego powiatu: ciężarowej scanii zmierzał w stronę Pułtuska, osobowego audi – w kierunku Wyszkowa. 
Z zeznań kierowcy ciężarówki wynika, że na prostym odcinku drogi w Lemanach kierowca audi w ostatniej chwili zjechał na jego pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia. Osobówka stanęła w płomieniach. 27-latek zginął, zakleszczony w palącym się aucie. Kierowca scanii nie odniósł obrażeń.
- Obowiązująca prędkość w miejscu zdarzenia wynosi 70 km/h – dodaje rzecznik pułtuskiej policji st. sierż. Milena Kopczyńska. Oprócz policji i pogotowia, w akcji ratowniczej uczestniczyły trzy jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Pułtuska i dwie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Pniewa.
fot. KPP Pułtusk
 
MajsterPlus728x240
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Zitcom