Jerzy Sitek Wyszkowianinem Roku!

Wydarzenia

Jerzy Sitek Wyszkowianinem Roku!

09.02.2019
autor: Red.
Czytelnicy "Nowego Wyszkowiaka" wybrali Wyszkowianinem Roku Jerzego Sitka!
Ogłaszając Plebiscyt „Wyszkowianin Roku 2018”, chcieliśmy uhonorować tym tytułem osobę, która w mijającym roku np. odniosła godny zapamiętania sukces lub ma szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury, nauki, biznesu, działalności społecznej i charytatywnej lub innych sferach życia publicznego, zasłużyła się działaniem na rzecz lokalnej społeczności.
Od naszych Czytelników otrzymaliśmy prawie 1700 smsów. Dziękujemy serdecznie. Poniżej przedstawiamy wyniki Waszego głosowania wraz z procentową liczbą oddanych głosów.

1. Jerzy Sitek - 48% głosów

2. Irena Zdunek - 22% głosów

3. Kacper Terlikowski - 7% głosów

4. Katarzyna Popowicz - 6% głosów

5. Piotr Adler - 5% głosów

Pozostałych siedem kandydatur zgromadziło łącznie 11% głosów. 10 głosów było nieważnych.

Tak nasi Czytelnicy uzsadniali nominację Jerzego Sitka:
Jerzy Sitek – za działania na rzecz turystyki
Podczas XII Sejmiku Turystycznego Województwa Mazowieckiego, 27 września, otrzymał dyplom w uznaniu zasług dla mazowieckiej turystyki, przyznany przez Adama Struzika, marszałka województwa mazowieckiego.
Jerzy Sitek działa od 42 lat na rzecz turystki. Zaczynał w w 1976 r. w ZHP. Organizuje rajdy, wycieczki, imprezy turystyczne. We współpracy ze Szkołą Podstawową nr 5 tworzył Klub Ekologiczno-Turystyczny. Pasją turystyczną dzielił się też z uczniami Szkoły Podstawowej nr 2 i z Gimnazjum nr 2, obydwie szkoły uhonorowały go dyplomem „Przyjaciel Szkoły”. Od 2004 r. stoi na czele nieformalnej grupy Leśna Szkoła. Pracuje z dziećmi i młodzieżą, ale prowadzi też wycieczki dla seniorów w ramach koła krajoznawczego Białe Kruki, działającego przy Wyszkowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

Office Expert
Komentuj, logując się przez Facebooka, Google+, Twittera, Disqus LUB pisz jako gość
Flagi reklamowe — nowy trend w marketingu?

Flagi reklamowe — nowy trend w marketingu?

Trendy reklamowe zmieniają się jak w kalejdoskopie. Modyfikacjom ulega nie tylko treść przekazu, ale także nośniki wykorzystywane do jego zamieszczenia. W ostatnim czasie zauważalne zaczęły być flagi reklamowe, które zdobią deptaki oraz stanowią element wystroju podczas imprez branżowych. Przyjrzyjmy się bliżej nowemu trendowi.
zobacz więcej
W obronie sądów (foto)

W obronie sądów (foto)

Ponad 60 osób przyszło 2 sierpnia, na zaproszenie Komitetu Obywatelskiego, pod Sąd Rejonowy w Wyszkowie, aby zaprotestować przeciwko upolitycznianiu polskiego wymiaru sprawiedliwości. Wysłuchali preambuły do Konstytucji, zaśpiewali hymn państwowy, zostawili na schodach sądu zapalone światełka.
zobacz więcej
Seniorze, miej się na baczności!

Seniorze, miej się na baczności!

Mieszkańcy Wyszkowa ostrzegają przed kolejną formą oszustw starszych osób. Pod płaszczykiem rzekomej akcji prowadzonej wspólnie z gminą, umawiają się z seniorami na masaż rehabilitacyjny, a w rzeczywistości chodzi o sprzedaż rehabilitacyjnego sprzętu. – Absolutnie takiej akcji nie prowadzimy – podkreśla dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszka Mróz.
zobacz więcej
Punkt widzenia zależy od… miejsca w sejmie

Punkt widzenia zależy od… miejsca w sejmie

Szpital w Wyszkowie głosami partii rządzącej nie otrzymał pieniędzy z budżetu państwa – komunikuje wyszkowska Nowoczesna. Chodzi o 5 mln zł na wykup gruntów pod szpitalem. Kiedy pytamy, dlaczego? Poseł Prawa i Sprawiedliwości Daniel Milewski odpowiada: - Dowiaduję się o tej sprawie od pani.
Przedstawiciele obu partii zarzucają sobie brak chęci współpracy.
zobacz więcej
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku
Odwiedź naszą stronę www Pobierz najnowszą gazetkę promocyjną Odwiedź nas na facebooku